Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır?

Açıkçası, baba olma fikri haricinde hiçbir motivasyonum yok. Bir de bugün genciz ama ömrümüz yeterse yaşlanacağız. O zaman yalnızlık şimdiki kadar kolay olmaz.

Bunların haricinde, umrumda bile değil.

"galatasaray genç bir çocuk almış dediğinizde öyle mi hangi mevki forvettir inşallah diye heyecanlanıyorsa" diye bir kız bulmak lazım hakikaten.

Ağlattın Melih :(

Bir de ben hiç baba olmak istemiyorum

Bu çocuk isteme duygusu nereden geliyor ve bende niye yok. (Biyolojik olayı anlatmayın)

Kendimi daha çocuk gibi görüyorum...öyle bir sorumluluğu alamam. Ayrıca bu dünya ya çocuk koymasan da olur...

Son düzenleme:
Hayattan bazı şeyleri tam olarak yaşamadan evlenmemeli erkek adam bence.

Yani evlenirken gözünüz dışarıda kalmasın. Herşeyi yaşayın herşeyi bilin öyle evlenin.

Birde size yapılmasını istemediğiniz birşeyi asla eşinize yapmayın.

Evlendikten sonra penguenler gibi tek eşli yaşayın. Kadınlar (hepsi için değil) bunu iyi yapıyor lakin erkeklerin gözü dışarıda kalınca sıkıntılar yaşanabiliyor.

1 Senedir evliyim alyans takmıyorum. Sebebi ise dışarıda , iş görüşmelerinde yada toplu taşımalarda alyanslı erkeklere kadınlar daha fazla yanlıyor. Başıma 3 kere bu tarz olay gelince eşime açıklayarak alyans takmamayı tercih ettim. Oda saygı gösterdi.

Gerçekten erkeklerde toplu taşımalarda veya dışarıda tacize uğrayabiliyor. Başıma geldi oradan biliyorum. Kıza alyansım var evliyim farkında mısın diyorum ? Beni cezbeden evli olman zaten diyor.

Erkekler abaza olabilir , budala olabilir ama şuan ki kızlar erkeklerden daha fena.

Çocuk sahibi olmak dünyadaki diğer şeylerle kıyaslanamaz. Evlilikle ilgili beklentilerinizi yüksek tutmayın. Ama babalık veya annelikle ilgili beklentileri hem olumlu hem olumsuz anlamda yüksek tutun. Muhtemelen ne kadar yüksek tutarsanız tutun yine de beklentinizin üstünde olacaktır.

almanla evlenmişti bir arkadaş

abi, "en son birinin doğum gününe gittik,hatun bir an gözden kayboldu ,ararken tuvalette biriyle yakaladım,bıraktım geldim her şeyi" diye anlatmıştı

tabi, sui misal emsal olmaz
Ben Alman kız ile de evlenebilirim.
Sonuçta o kültürü çok iyi biliyorum ve kızlar bizim TR kızlara göre daha relaks, huyları daha farklı.

Ama tabi Anne Baba farklı düşünüyor bu konuda ;)

çocukların gel git leri annelerinin gel git lerinden daha çok

hanım, evlat sorumluluk sahibi olsun diye ona günlük görev veriyor

ufaklık sıkılmış sanırım görevlerden geldi yanıma

-baba bir şey söylesem ama ikimizin arasında kalsın tamam mı
-tamam oğlum
-baba ,annemi değiştirebilir misin?
-oğlum git akşam akşam başıma iş mi açacaksın

çocukların gel git leri annelerinin gel git lerinden daha çok

hanım, evlat sorumluluk sahibi olsun diye ona günlük görev veriyor

ufaklık sıkılmış sanırım görevlerden geldi yanıma

-baba bir şey söylesem ama ikimizin arasında kalsın tamam mı
-tamam oğlum
-baba ,annemi değiştirebilir misin?
-oğlum git akşam akşam başıma iş mi açacaksın
Ufaklığa bak :D

Işte yeni jenerasyon. Telefonu at; Yeni telefonun al gibi bakıyorlar bu beraberliklere / ilişkilere.

Üst Alt