Evrendeki Gerçeklikler | Bilim - Din | - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evrendeki Gerçeklikler | Bilim - Din |

Cevap: Evrendeki Gerçeklikler | Bilim - Din |

Eeee nabıyon ne var ne çok. Ardada gitmiş gözün aydın. Din büyükleri ne diyor bu konuda?

sen bu aksam alkol bulamdin galiba gel bi bardak viski verim kendine gelirsin.

arda yida rahat birakmak lazim sayenizde herkes nasil arabistana kacacaksa ,arda da o hesap kaciyor iste.

din buyuklerimiz muhtemeln bu konuda takim arkadaslarina islamiyeti anlatmasi misyonunu yukluyor olabilirler.(sakincasi yok dimi)

ee sen ne ayaklardasin ¿ sag patentli sol acik ¿

yarin takip ederim ben seni ...

sen bu aksam alkol bulamdin galiba gel bi bardak viski verim kendine gelirsin.

arda yida rahat birakmak lazim sayenizde herkes nasil arabistana kacacaksa ,arda da o hesap kaciyor iste.

din buyuklerimiz muhtemeln bu konuda takim arkadaslarina islamiyeti anlatmasi misyonunu yukluyor olabilirler.(sakincasi yok dimi)

ee sen ne ayaklardasin ¿ sag patentli sol acik ¿

yarin takip ederim ben seni ...

özet geç ulean

sorunda burda zaten ,banada aldirican muhtemelen...bastan polemie girseydin ona gore yazardik.ilgilenmedigin kisimleri boldlama hayatinda,seni takan lar sadece forumda uzerine gittiklerin muhtemelen hayatta,haydi adios.

sorunda burda zaten ,banada aldirican muhtemelen...bastan polemie girseydin ona gore yazardik.ilgilenmedigin kisimleri boldlama hayatinda,seni takan lar sadece forumda uzerine gittiklerin muhtemelen hayatta,haydi adios.

özet geç diyoz sabahtan beri be adam

saniyeler sonra edit: okumuyorum bile yazdıklarını hıhh :ays:

Kucukkun sana cok bunu yazan tosun sakasi yapmislar galiba.Okumak iyidir ,anlamak daha da...

Señor hayatin tadini cikar .la vida es muy corta,y yo no soy ismael me llamo ismail

Yerçekimi bir kuvvet değildir bu tamemen TR'de öğretilen bir hatadır. Öğretilmesi gerekn yerçekimi kuvveti değil yerçekimi etkisidir.

Sicim teorisi ve ışık hızı çok garip cevaplara vermekte testlere. e=mc2 hızın artmasının enerjiye doğru gitmesini doğruluyor fakat şöyle birşey var ışık hızı için 3 diyelim eğer sen 2 hızına ulaşırsan işik hızı yine senin için 3 tür. Işığın böyle bir fiziksel paradoksu vardır. O yüzden ışık hızına ulaşmak mümkün değildir. Anlatmak istediğim bu.

Sicim teorisi icin bos bir teori diyorlar. Bana da biraz bos geldi ilk basta aaaaaaaa olabilir falan demistim. Fakat big-bang'i membranlarin carpismasina falan baglamasi boyut ustune boyut uretmesi fiziksel teoriden daha cok buyulu bir fantezi gibi geldi bana. 11 ya da 12. boyuta gene farkli bir membran eklemesi orda hersey mumkun falan demesi ilginc bir teori. Einstein'in herseyin tek teorisi dusunu biraz abartmislar herhalde sicim teorisyenleri. Bir de big-bang aninda evrenin %70'i olustu diyorlar. O zaman o anda isik hizi asildi. Tabi bir de big-bang icin sabit bir noktada meydana gelen bizim anladigimiz gibi kucucuk bir noktada olusan patlama olarak bakmamak gerekli diyor bazi fizikciler. Zaten 300.000 mi 380.000 mi yil big-bang sonrasinda sadece oraya kadar gidebiliyorlar goruntu olarak. Ondan onceki bilinmiyor o yuzden teori ustune teori cikiyor. Sicim teorisyenleri bile tam olarak inanmiyor olabilir diyorlar ve evreni anlamak icin matematik dilinde ispatlamiyorlar cogu seyleri.

Bu aralar fena olarak uzaylılara sarmış durumdayım,ve kafamda ki teori uzaylılar yıllardır büyük devletlerin liderlerinle kontak halinde ve bunu Dünya'ya açıklayamıyorlar..

Çünkü o zaman büyük devletlerin karizması fena çizilecek ve kendilerini teknolojik olarak gören bu devletler psikolojik olarak diğer ülkelere baskı yapamacak kafamda ki mantıkta bu..

Sixto bildiğimiz gibi uzaylılar tarafından kaçırıldığını ve onlarla aynı ortamda bulunduğunu anlatıyordu,doğru ya da yalan söylüyor tartışılır ama gerçek olan birşey var ki ''Evrende yalnız değiliz'',ve buna artı olarak uzaylıların var oluşunda bir bağlantı noktam daha,piramitlerin sırrı hala çözülememiş onca yüzyıl geçmesine rağmen,4.Tür filminde buna bir bağlantı yapmış adamlar ve o dönemde Sümerliler sürekli gökyüzünden birşeyler beklercesine resimler şekiller çizmişler piramitlerin içine,ufo şekilleri olduğu söyleniyor...

Zaten o zamanın teknolojisiyle ancak böyle insanüstü yaratıkların gücü gerekli..

Şahsi fikrim uzaylılar var ben inanıyorum..

Deneyleri için Sarp ve Balta'yı kaçırsınlar, evimin her köşesine uzaylı figürleri döşerim..

Yıkılsa bile çözülemez. Ancak yıldıza ulaşıldığı zaman çözülür. O da imkansız.

İnsan üstü birşeylerin yardım ettiği kesin ama niye?

Çok acayip yav..

Düşünüyorum ama bir sonuç çıkmıyor,ya ilahi bir güç tarafından,ya da uzaylılar tarafından yapıldı diye düşünüyorum..

Muhteşem bir yapıt hakkaten..

İnsan üstü birşeylerin yardım ettiği kesin ama niye?

Çok acayip yav..

Düşünüyorum ama bir sonuç çıkmıyor,ya ilahi bir güç tarafından,ya da uzaylılar tarafından yapıldı diye düşünüyorum..

Muhteşem bir yapıt hakkaten..

Her teze saygı duyulur. Çünkü kesin bir bilgi yok sonuçta. Ama kesinlikle şuan Dünya'da ki en gizemli bulgudur.

Üst Alt