Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti

Dinledigim kadariyla tesisler konusunda gelismeler musbet , stadyuma yeni bir yol , funikuler ,yeni otopark alani , kemerburgazdaki arsa basbakanlik onayindan cikmak uzereymis , salon ile ilgili ruhsat asamasina gecilmis , riva ve florya konulari zaten biliniyor , yeni bir sey yok , otel insaati hizlanip bitiriliyormus ,kalamis ile ilgili isletmeci degisiyormus

simdi ada konusuluyor ama davalar devam ediyormus
Kalamış da ne vardi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rivadan Sadec e borcu kapatacak yüzde çıkarmak gerçekten büyük iş
Ki 2 ye katlama şansı da var bitirele kadar
Florya cepte gibi
Verilen tesisler üst kullanım hakkı yeni kapalı salon harika
Stada yeni yol da yapılıyormuş anladığım kadarı ile

Menajer parasını öne sunanlar gerçekten komik

Güvenilir olmayan bir yönetimin oldugu yerde, Galatasarayin harcanan paralarini merak etmek bence gayet dogal.
Adam bir anda 9M Euro yaziyor, nasil, ne sekilde, kimlere?
Bunu sorgulamak kadar dogal bisey göremiyorum.
Sonucta bütcemiz bir Real Madrid, Manchester Unidet bütcesi degil.

880 milyon tl borcumuz var.
Bundan 190-200 milyon doları banka borcu. Yani 680-700 milyon TL banka borcu.
Diğer kalan kısım neyin nesidir?

L6S2v-.gif

Güvenilir olmayan bir yönetimin oldugu yerde, Galatasarayin harcanan paralarini merak etmek bence gayet dogal.
Adam bir anda 9M Euro yaziyor, nasil, ne sekilde, kimlere?
Bunu sorgulamak kadar dogal bisey göremiyorum.
Sonucta bütcemiz bir Real Madrid, Manchester Unidet bütcesi degil.
Sen bu kadar şeffaf bir yönetim gördün mü
Adamlar a dan Z ye açıklıyor sözleşme şartları komisyon imza parasına kadar siz hala aynı şeyleri söylüyorsunuz
Bu kadar paranoya iyi değil

Sen bu kadar şeffaf bir yönetim gördün mü
Adamlar a dan Z ye açıklıyor sözleşme şartları komisyon imza parasına kadar siz hala aynı şeyleri söylüyorsunuz
Bu kadar paranoya iyi değil

Neyse, sana göre Paranoya, bana göre son iki sene kulübün yasadiklari, alenen yasatilan sacma olaylar ve hala ayni yönetimin basta olmasi.
Zaten Baskan´da kendini ele verme meraklisi, seffafiz diye yenilen haltlari alenen aciklayacak.

Son düzenleme:
Gakatasaray magazalari zarar ediyormus. Nasil ediyor acaba ? Urettigimiz mal yok, stadyum yanindaki disinda magaza ve calisan eleman yok ama zarar ediyoruz.

Herkes kar ederken bir tek Galatasaray magazalarindan zarar ediyor. Dunyada ornegi yok.

Bir yandan riva ve floryayi satip para girdisi saglayip bir yandan kulubu soyuyorlar.

4-5 tane iyi transfer yapti diye resmen kulubun soyulmasina goz yumuyoruz.

Son düzenleme:
Gakatasaray magazalari zarar ediyormus. Nasil ediyor acaba ? Urettigimiz mal yok, stadyum yanindaki disinda magaza ve calisan eleman yok ama zarar ediyoruz.

Herkes kar ederken bir tek Galatasaray magazalarindan zarar ediyor. Dunyada ornegi yok.

Bir yandan riva ve floryayi satip para girdisi saglayip bir yandan kulubu soyuyorlar.

4-5 tane iyi transfer yapti diye resmen kulubun soyulmasina goz yumuyoruz.
Yanış bilgi üretilen mallar ve bir çok yerde kulübe bağlı Gs Store var. Daha önce üretillen malların satılamaması ve üretim maliyetinin zarar yazdığı için zarar ettiği açıklanmıştı zaten.

İyi haber 3 büyük kulüp arasında en az borçlu biziz

Kötü haber önümüzdeki seneden itibaren 3 veya 4 yıllık mali anlaşma yapılacak uefa ile. Sattığın kadar al,boştaki adamı al. Bu sene şampiyon olamazsak baya zorlu bir süreç bizi bekliyor...

Üst Alt