Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti

Yanış bilgi üretilen mallar ve bir çok yerde kulübe bağlı Gs Store var. Daha önce üretillen malların satılamaması ve üretim maliyetinin zarar yazdığı için zarar ettiği açıklanmıştı zaten.
Kulube bagli store oldugunu bilmiyordum, bence stad ve beyoglu haric cok sacma.

Bence satamayacagimiz kadar mal aliyoruz ve uretici firmalarla yapilan anlasmalarda kulubu koruyan maddeler yok. Cunku kulubu korumak isteyen yok. 10 bin tane satacak maldan birilerinin cebini doldurmak icin 50 bin aliyorlardir diye tahmin ediyorum.

Galatasaray gibi bir kulubun magazasinin zarar etmesi mumkun degil, demekki forma falan satmasak birak zarari kulubu kapattiracak bu magazalar.

Bu sezon UEFA ile FFP kapsaminda tekrar bir anlasma yapilma olasiligi 99%. Nasil bir anlasma olur bilemem ama bundan kacis yok gibi. Harcanan para ortada, tabiki iyi bir kadro icin bu gerekiyordu ama FFP' nin kurallari da az cok belli zaten. Bunu gecende unlu bir GS Fan hesabinda (twitter de) da okumustum ama adini hatirlamiyorum simdi.

Menajerlere 9m normal 41m lık harcama için. Oyuncuların çoğuyla 4-5 yıllık anlaştık. Onun dışında net borç en az bizde, açıklanan tam borç geçen aylarda 2.5milyar TL idi 800milypn tl ye düşücek diyor. %68 lik düşüş. Ben %80 i bulabilir diyordum. Belki Florya kemarburgaza taşınırken de bir miktar gelir elde edilip daha alt seviyeye inebilir borçlar. Aslolan Galatasaray'dır tebrikler Dursun, en azından -43m bilançoya girip takımın içine etmedin

Edit; Riva'dan gelecek gelir öngörü sanırsam, yani borç komplede kapanabilir kar a göre, daha fazlada kalabilir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Yillardir sunu anlamam:

Alacak verecek farki deniliyor hep, yahu bizim kimden alacagimiz var ki?? Paso borc yok mu, neyin alacagi??

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Yillardir sunu anlamam:

Alacak verecek farki deniliyor hep, yahu bizim kimden alacagimiz var ki?? Paso borc yok mu, neyin alacagi??

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Misal Yayin geliri, belirli bir tarihte alacaksin, o bilancoya yazilir.
Yada Misal Avrupa Kupasina katildin, oradan kazandigin paralar hemen yatmaz.
Oyuncu satisindan paranin tamami pesin olarak alinmadi ise ve buna benzer seyler.

ffp anlasmasını isteyen biziz,uefa degil

ve muhtemelen biz kendimiz gittigimiz icin eskisi kadar katı sartlar getirmeyeceklerdir önümüze

yani 3-4 yıl sattıgın kadar al bosta adamı al gibi ,olmayan seyleri sanki varmıs gibi üfürmenin anlamı yok

Misal Yayin geliri, belirli bir tarihte alacaksin, o bilancoya yazilir.
Yada Misal Avrupa Kupasina katildin, oradan kazandigin paralar hemen yatmaz.
Oyuncu satisindan paranin tamami pesin olarak alinmadi ise ve buna benzer seyler.

Sadece bunlar ancak giderleri karşılıyor store satışlarıyla birlikte. Asıl alacak verecek farkı araziden gelicek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne yani rivanin getirisi de katildiktan sonra alacak verecek farki 250 milyon dolar mi?

Yuh, ölmüsüz aglayanimiz yok. Futbolcunun cenaze namazi kilinmadigi gibi kulübün ki de kilinmiyor galiba.

Bugün Manchester United ın borcunu duysan kafayı yersin, büyük spor külüpleri için 230m dolar normal bi rakam, ayrıca bu öngörü. Duruma göre 40m dolara da inebilir 270 de olabilir ancak anlaşma yapılan firma hemen hemen her ihalesinde çok büyük karlar etmiş diye duydum.

Üst Alt