Ezel - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tahmin edilebilir? Evet bi tahmin sunuyorlardi ama genelde ters köşe çıkıyordu.
Çok sık yaptıklarından son bölümlerde alternatifin alternatifini üretiyordu izleyici.
Senaryo yazarı da değişmiş olabilir o bölümlerde.

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Asiri tahmin edilebilir bir senaryosu var bu dizinin, hicbir sekilde sasirtmiyordu izleyiciyi

Ayrica cok da kotu yazilmisti diyaloglar.

Asiri tahmin edilebilir bir senaryosu var bu dizinin, hicbir sekilde sasirtmiyordu izleyiciyi

Ayrica cok da kotu yazilmisti diyaloglar.
Sen bu diziyi izlediğine emin misin. Bence erkenci kuş dizisiyle karıştırıyorsun :D şaka bi yana türk dizi tarihi açısından bakıldığında çıtayı çok yükseğe koymuş bi dizi ezel ve hala hiç bi dizi yaklaşamadi o seviyeye.

Sen bu diziyi izlediğine emin misin. Bence erkenci kuş dizisiyle karıştırıyorsun :D şaka bi yana türk dizi tarihi açısından bakıldığında çıtayı çok yükseğe koymuş bi dizi ezel ve hala hiç bi dizi yaklaşamadi o seviyeye.

Tabii ki de tamamini izlemedim ama 1 bolum izlemem ne oldugunu anlamama yetti keza bir bolumu bir filmden falan da uzun suruyor zaten

Neymis o seviye? Bu diziden once de cok daha iyi Turk dizileri vardi, bundan sonra da cok daha iyi Turk dizileri cekildi.

Sırf eskiden değil aynı dönemde hatta aynı akşam da oynayan Kanıt vardı.

Kanıt'ı TV'den, Ezel'i de daha sonra internet den izlerdim. Daha önce de bir çok kez dedim iyi bir diziydi ama bu kadar abartılacak kadar da değil.

Tabii ki de tamamini izlemedim ama 1 bolum izlemem ne oldugunu anlamama yetti keza bir bolumu bir filmden falan da uzun suruyor zaten

Neymis o seviye? Bu diziden once de cok daha iyi Turk dizileri vardi, bundan sonra da cok daha iyi Turk dizileri cekildi.

İlk sezonu bence dizi tarihimizin en keyifli işlerinden biriydi.

İkinci sezon biraz düşüyor ama çıtayı yükseğe çektikleri için alışmanın verdiği bir şey o da.

Üst Alt