Ezel - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
“Ramiz Dayı’nın Manifestoları Müzikâli” diye adının değiştirilmesi gereken dizi. 16. Bölüme geldim. Şiştim. Yeter. Benden bu kadar. İzleyenlere iyi seyirler. Sevenlere saygılar. Öpt. Kib. Bye...

“Ramiz Dayı’nın Manifestoları Müzikâli” diye adının değiştirilmesi gereken dizi. 16. Bölüme geldim. Şiştim. Yeter. Benden bu kadar. İzleyenlere iyi seyirler. Sevenlere saygılar. Öpt. Kib. Bye...

HideousHandsomeBullfrog-max-1mb.gif

Kero siz bu kadar çok övünce başladım. Müziksiz 2 dk geçmiyor dizi. Ramiz’in bitmek bilmeyen raconlarını, 70 bölüm ezel in kim olduğunu anlamadan geçmesini çekemeyeceğimi anlamadım. Akmıyor. Annesi gerçeği kısa sürede nasıl öğrendi zaten şaşırdım.
Neredeyse müziksiz sahne yok yaw bazen konuşmalar falan duyulmuyor :D bir de herkes mütemadiyen özlü sözlerle derdini anlatıyor dediğin gibi ama zaten tiyatral çekilmiş bir dizi sahneler falan da öyledir. Kurgusu müthiş, diyaloglar-flashbackler, oyunculuklar efsane. Düşün Haluk Bilginer ve Tuncel Kurtiz'in gençliğini oynayan elemanlar performans olarak rahatlıkla yarışır üstatlarla. Seviyeyi düşün. Müzikleri de güzel aslında ama ayarı kaçmış biraz. Süresi çok uzun olunca boş sahneler de oluyor müzik eşliğinde. Beğenmemeni anlıyorum o sebeple.

Üst Alt