F1 2010 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F1 2010

Cevap: F1 2010

Yapicak pek fazla birsey yok gibi.

Sadece Türk sitelerinde arama Alman,Ingiliz sitelerine falanda bak.

Bmw sözleşmemi yenilemek istiyor deli para verdiler ama reddettim inşallah Ferrari teklif yapar :D

Yoksa açıktayız :D

Gerçi Dünya Şampiyonu açıkta kalmaz :D

Sinan sen baya sarmışsın lan.:DBen daha 6. yarıştayım oynayasım gelmiyor.Adam Bmw'ye geçmiş şampiyon olmuş Ferrari'den teklif bekliyor.Vay babağn kemüğüne...:asd:

Ferrari ile sözleşme imzaladım :D

Yıllık 8.5 milyon €'luk way be :D

Bmw'de misyonumuzu tamamladık artık :D

Arkadaslar her yaristan önce TRAINING mecburmu ? 1 saat sürüyor bunu kisaltabiliyormuyuz ?

Ben direk Siralama Turlarindan baslamak istiyorum. Seciyorum ama orda Takim seciyorsun Ferrari falan kendi kariyerimle devam etmiyor yani.

Arkadaslar her yaristan önce TRAINING mecburmu ? 1 saat sürüyor bunu kisaltabiliyormuyuz ?

Ben direk Siralama Turlarindan baslamak istiyorum. Seciyorum ama orda Takim seciyorsun Ferrari falan kendi kariyerimle devam etmiyor yani.

Sen grandprix oynuyorsun kariyer bölümüne girip oynayacaksın hep.1.ci antrenman seansında pisti tanıyacaksın 2-3 tur atıp garaja dönüp,eventleyip sıralama turlarına geçebilirsin..

Kardes Garaja döndüm disarda Basin'in oldugu yerde Grand Prix ve Siralama Turlari var. Siralama Turuna gec diyorum orda Mclaren falan secebiliyosun.

Karriere'ye gidince kapida Training yaziyor yani bitirmemmi gerek o 1 saati?

ya abi cok zor bu oyun. Lotus b.k gibi arac, cok zorlamiyorum. 23. oldum ama Allahtan geride braktigim kisi takim arkadasim trulliydi, yoksa kaymisti )))))

köselerde cok zaman kaybediyorum off.

frene hic basmiyorum bu arada, siz basiyor musunuz?

ya abi cok zor bu oyun. Lotus b.k gibi arac, cok zorlamiyorum. 23. oldum ama Allahtan geride braktigim kisi takim arkadasim trulliydi, yoksa kaymisti )))))

köselerde cok zaman kaybediyorum off.

frene hic basmiyorum bu arada, siz basiyor musunuz?

Barış çok merak ediyorum dostum frene basmadan nasıl oynuyorsun? :D Viraja yaklaşırken yükleneceksin frene yoksa kum havuzu seni bekler.:asd:

Üst Alt