F1 Takip Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pu allah kahretsin RAI içine ettin takımın.

Rai çok severim saygımda son derece yüksek ama geçmişi kenara bırakırsak artık zarar veriyor şu takım da tecrübeli biri olacaksa Alonso olmalıydı yıllarca adam elinde rekabet edemeyecek araç olduğu halde ne çabalarla podyuma kalıyordu onu bir de iyi arabayla da izlemek isterdim o zaman neler yapabileceğini daha iyi gösterirdi kısaca yazık oldu tabi rai gerçekten de takımı mahvetti ve mahvetmeye devam ediyor

Bahreyn GP öncesi Ferrari ön kanat, arka kanat sütunları, taban, süspansiyon, soğutma panjurları, sidepodlar gibi birçok yere güncelleme yapmış bahreyn gp de ferrari ilk 2 sırada olursa şaşırmamak lazım çünkü Avrupa takviminde mercedesle hız olarak bir farkı olmayacaktır en son max performans da 0.1 sn gibi fark vardı ama bu güncellemeler sonrası ferrari hız konusunda tekrardan bakmak lazım

Bahreyn GP'de zaten sıcaklıklar üst seviye de mercedeslerin işi gerçekten çok ama çok zor olacak bu hafta bizim haftamız galiba ilk 2 sıra vettel - raikkonen olması muhtemel tabi burada raikkonene pek güvenmiyorum emekli sürücü gibi sürmeye devam ederse kaçıncı olur bilemem ama gerçek raikkonen gibi sürerse ilk 2 sıra ferrarilerin olacaktır

Bu da 1-2 antreman sonuçlar ferrarideki fark bariz ortaya çıkıyor :D
C9X5t03U0AAbKkI.jpg

C9YwZDrWsAAVFV5.jpg

Son düzenleme:
SON DAKİKA - Formula 1 yeniden Türkiye'de. 2018 sezonu F1 takviminde Türkiye de yer alacak.

Resmi bir açıklama yok. 6 yılda ne değişti? Maliyet mi azaldı?

Bana kalırsa zarar etsek de bu turnuva Türkiye'ye tekrar gelmeli. Sadece parayı düşünen vizyonsuz yöneticiler yüzünden her alanda kaybediyoruz. F1'in verdiği prestij ve reklamın getirini kimse düşünmüyor.

Resmi bir açıklama yok. 6 yılda ne değişti? Maliyet mi azaldı?

Bana kalırsa zarar etsek de bu turnuva Türkiye'ye tekrar gelmeli. Sadece parayı düşünen vizyonsuz yöneticiler yüzünden her alanda kaybediyoruz. F1'in verdiği prestij ve reklamın getirini kimse düşünmüyor.

yeni F1 başkanı başkabakan ve cumhurbaşkanıyla görüştüklerini Türkiye ayağını tekrar takvime alacaklarını söylemiş.

Raikkonen bir an önce emekli mi oluyor ne yapacaksa yapsın ama böyle olmuyor sen koskoca raikkonen'sin her sıralama turunda ilk 3 e bile giremez oldu ayrıca ilk 3 oranla 0.4-0.9 sn yavaş kalıyor hadi onu da geçtim ricciardo'ya bari geçilme 0.5-0.6 sn yavaş redbull'a geçiliyorsan emekli ol başka çare yok :eek:ley:

Son düzenleme:
Bahreyn GP öncesi Ferrari ön kanat, arka kanat sütunları, taban, süspansiyon, soğutma panjurları, sidepodlar gibi birçok yere güncelleme yapmış bahreyn gp de ferrari ilk 2 sırada olursa şaşırmamak lazım çünkü Avrupa takviminde mercedesle hız olarak bir farkı olmayacaktır en son max performans da 0.1 sn gibi fark vardı ama bu güncellemeler sonrası ferrari hız konusunda tekrardan bakmak lazım

Bahreyn GP'de zaten sıcaklıklar üst seviye de mercedeslerin işi gerçekten çok ama çok zor olacak bu hafta bizim haftamız galiba ilk 2 sıra vettel - raikkonen olması muhtemel tabi burada raikkonene pek güvenmiyorum emekli sürücü gibi sürmeye devam ederse kaçıncı olur bilemem ama gerçek raikkonen gibi sürerse ilk 2 sıra ferrarilerin olacaktır

Bu da 1-2 antreman sonuçlar ferrarideki fark bariz ortaya çıkıyor :D
C9X5t03U0AAbKkI.jpg

C9YwZDrWsAAVFV5.jpg

Renkdaşım güncelleme olmasaydı daha iyiydi bu durumda :red:

Renkdaşım güncelleme olmasaydı daha iyiydi bu durumda :red:

Yarış performansı hala bizde ama tek turluk max performans görünen o ki mercedes de yarış sırasında lastik kullanımı belirleyici olacak vetteli yavaşlatacak bir raikkonen yok yarın ilk viraj sonrası çok şey değişebilir bakalım güzel bir start bizleri bekliyor :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt