Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap"

Cevap: Fabregas'tan Kanoute'ye : " Pis Arap "

Katalan halkının kendilerini İspanyol olarak görmemeleri kendi tercihleridir. Bunu milliyetçilik olarak algılamamak lazım. Bu bir tercihtir. Kendilerini başka toplumlardan üstün gördükleri falan da yok.

Fabregas hakaret ettiyse yanlış yapmıştır. Ama dün Sevillalı futbolcular çok çirkeflik yaptı.

Katalonya devlet başkanımısın anlamadım ki :D

Adamlar "ispanyol değiliz katalanız, onlardan daha sütünüz" diye basbar bağırıyor. Sen de diyorsun ki "Kendilerini başka toplumlardan üstün gördükleri falan da yok."

İlginç :eek:

Barça'yı bende severim ama futbol takımı olarak.Türkiye'yle ne kadar gurur duysak azdır.İsraillisi bile gelse sahip çıkıyoruz.Buda bizim inancımızdan geliyor.

Barca ne zaman ırkçılık yaptı... İspanya da ırkçılık yapan takım madriddir. Kendi takımlarında yıllardır zenci futbolcu oynatmıyorlardı. Çünkü taraftarları sürekli hakaret ediyordu bu futbolculara.

Barcelonanın ırkçılık yaptığına şahit olmadım.

Ne ispanyolum ne de arap. İkisine de aynı mesafedeyim. Herşeyden önce insanız.

Ama dünkü maçta Kanoutenin ve bazı Sevilyalı futbolcuların tavırları çok çirkindi.

İspanya milli takım maç sonu Pique katalanca acıklama yapıyor S.Ramos ta yanından geçiyor o sıra İspanyolca konus diyor burda kim ırkçılık yapıyor

Cevap: Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap"

Fabregas çok şerefsiz biridir Real Madrid maçında da kavgayı çıkaran oydu . Kanouteyi ah keşke bıraksalardı da bağırsaklarını sökseydi Cesc in ...

Barça'yı bende severim ama futbol takımı olarak.Türkiye'yle ne kadar gurur duysak azdır.İsraillisi bile gelse sahip çıkıyoruz.Buda bizim inancımızdan geliyor.

Diyarbakirspor'u da yuhalayabiliyoruz ayni zamanda. Turkiye'de hic irkcilik yok superiz falan yalanlarina aldanmayalim bence, irkcilik sadece renge dine gore degil.

Cevap: Fabregas'tan Kanoute'ye: "Pis Arap"

İtoğlu it fabregas. Burda da fabregasın babasının oğlulları var ilginç şekilde. ne yaşıosunuz siz anlamadım valla.

Üst Alt