Faruk Süren: "Adaylık gibi bir düşüncem yok" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren: "Adaylık gibi bir düşüncem yok"

[FONT=pt_sansregular]Böyle birsey buldum:

[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Kendi dönemlerinde hazırlanan stat projesi için 12 milyon dolar harcanmadığını kaydeden Faruk Süren, "Mali işlerden bi haber olduğunu yine belli ediyor. Çünkü ihalesi yapılan stadı sonraki yönetimlerimiz yapmamaya karar verdi. Bu da bir tercih meselesidir. O stadın yapım bedeli olarak 4,7 milyon dolar harcandı. Bu bütün kitaplarımızda var. 12 milyon dolar gibi rakamların hepsi dezenfermasyon. Bunları uzun uzun anlatmaya gerek yok. Biz muazzam bir stat projesi yaptık. Bugün yapılan stattan çok daha iyi bir stattır. Bu stat 90 model bir stattır. Yeni yapılmış eski bir stattır. Eski bir konseptir. Biz 21. asrın konseptini yaptık orada. Fakat o zamanki yönetimler benden sonra yapmamaya karar verdiler. Bunu tartışmaya gyerek yok. O statın ihalesi 2000 yılının Mayıs ayında yapılmıştı TEKFEN'e. Ondan sonra UEFA gibi şeyler derken, sonra ekonomik kriz yaşadık. 2002'de Ak Parti iktidara geldikten sonra bu proje yapılabilirdi. Ama yönetimlerimiz uygulamadılar. Sportif'in başına gelmek gibi niyetim yok. Bana teklif bile gelmedi. Sportif'in başına Ünal Aysal gelecek ve ekibi o kuracaktı, kurdu da zaten" dedi.[/FONT]

Kaynak : Faruk Suren actı ağzını yumdu gozunu - Futbol Haberleri

Son düzenleme:
Baskandi ve oradaydi , anlattiklarim baska ne sekilde olusmus olabilir ? Adam orada olmasa tokalasabilir miydim ?
belki de tokalasmamissindir

mehmet cansun temmuz 2001 yilinda baskan oldu

super kupa finali agustos 2001 yilinda oynandi

ayrica faruk suren monacoya yipratildigi dusunup baskanliktan ayrildiktan sonra gitmedi

......ilk basımı 2004 yılında olan halil özer'in "galata sarayı efendileri" kitabından;

monaco'da real madrid'i yendikten sonra istanbul'a kupayla döndü galatasaray. havalimanında yine muhteşem bir karşılama töreni düzenlenmişti. kutlamalar yapıldıktan sonra herkes evine gitti.

başkan faruk süren akşam evinde otururken televizyon izliyordu. ekranda havalimanına gelişleri gösteriliyordu. birden kan beynine çıktı. süper kupa yolcuların yük taşımak için kullandıkları el arabalarından bir tanesinin üst bölümüne herhangi bir yük gibi yatırılmıştı. arabayı ise celal gürcan kullanıyordu......

Ustat sen ne anlatiyorsun anlamiyorum ? Ben monacodaki super kupa macina gittim , ucak yolculugunda tanistigim bir ajans mensubundan aldigim kartla biletim olmasina ragmen yaka karti alip maci basinin takip ettigi yerden izledim

stadyumun cikisinda herkesin etrafini sardigi faruk surenle de tokalasip anlattigim diyaloga girdim

ne anlattigini anlamadim faruk suren oradaydi

Ustat sen ne anlatiyorsun anlamiyorum ? Ben monacodaki super kupa macina gittim , ucak yolculugunda tanistigim bir ajans mensubundan aldigim kartla biletim olmasina ragmen yaka karti alip maci basinin takip ettigi yerden izledim

stadyumun cikisinda herkesin etrafini sardigi faruk surenle de tokalasip anlattigim diyaloga girdim

ne anlattigini anlamadim faruk suren oradaydi
faruk suren baskandi dedin baskan degildi

tokalastim dedin adam monacoya gitmemis

15 yasinda oldugun icin seni kandirip 1 guvenlikciyi faruk suren diye tanistirmis olabilirler

kızma rennkdaş bukadar peki sen istedin diye gelmiş geçmiş tüm başarılar allah olarak gördüğün senin botokslu tanrının olsun sıkıntı yapma bölücülük ve kahpelik faaliyetlerine biraz ara ver artık.geçmişte çok insan senin gibiler yüzünden kırgın kaldılar bu muhabbetlerden dolayı. sürekli tekrarladığın mal mal ve artık gerzekçe gözükmeye başlayan sözlerin önceden sempatik geliyordu ve kimse bişey söylemiyordu sana fakat iyice gözün başın oynamaya başladı bakalım.

Açıkçası kimseye nasıl göründüğüm umrumda değil. Bildiğim doğruları savunmaya devam edeceğim. Şu ana kadar kimseyi kırdığımı da düşünmüyorum.

K.bakma ancak malca şeyler yazan sensin görüldüğü üzere, eğer benim postla ilgili karşıt görüş belirteceksen eyvallah. Ama boş yapma.

Sanirim ifade edemiyorum

super kupa maci esnasinda faruk suren baskandi ve monacoda bir miktar mesafe uzagimda maci izledi

18 yasindaydim ve el SIKIStigim kisinin kim oldugunu idrak edebilecegim yastaydim

bir Gsarayli nasil oluyor da agustos 2000 de oynanmis maci 2001 sanabiliyor bu da ayri bir tezat , tabi gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince gerisi de hatali oluyor

2000 agustosundaki maci 2001 sanarsan o donemki baskani da karistirman normal

Surada Gs tarihindeki en ust seviye basarinin geldigi seney bilmeyen biriyle bizzat yasadigim bir olayin polemigine giriyorum hata bende

girin google amcaya sorun , monaco prensi ile bir gun once yedigi yemekten tut da agzinda purosu ile resmine dek bulursunuz

cansunmus baskan , peh

Açıkçası kimseye nasıl göründüğüm umrumda değil. Bildiğim doğruları savunmaya devam edeceğim. Şu ana kadar kimseyi kırdığımı da düşünmüyorum.

K.bakma ancak malca şeyler yazan sensin görüldüğü üzere, eğer benim postla ilgili karşıt görüş belirteceksen eyvallah. Ama boş yapma.
ne doğrusu savunucan yav hadi doğru düzgün savunsan neyse deli saçması hepsi. sabahtan akşama kadar aynı saçmalıklar.
neyse hadi gözyaşları içersinde ağlıyorum güzel günler o şu bu vs diye zırlamaya devam et.

Surada Gs tarihindeki en ust seviye basarinin geldigi seney bilmeyen biriyle bizzat yasadigim bir olayin polemigine giriyorum hata bende

girin google amcaya sorun , monaco prensi ile bir gun once yedigi yemekten tut da agzinda purosu ile resmine dek bulursunuz

cansunmus baskan , peh
Ustat hepsi bizim baskanimiz yav,o degilde Dursunu ne zaman tepikliyonuz

ne doğrusu savunucan yav hadi doğru düzgün savunsan neyse deli saçması hepsi. sabahtan akşama kadar aynı saçmalıklar.
neyse hadi gözyaşları içersinde ağlıyorum güzel günler o şu bu vs diye zırlamaya devam et.

Madem bu kadar rahatsızlık duyuyorsun, engelleyebilirsin değil mi? Bana göre de farklı görüşler deli saçması. Ne yapacağız? 24 saat troll modunda takılanların bu ifadelerde bulunması da ayrıca ironik olmuş. He şunu da söylemeden geçmeyeyim, sevdiğim bir üye idin. Lakin böyle saldırganca bir tutum takınman hoş olmadı.

Sinan bilgin'in yalanci oldugu ve ajan oldugunu gosteren topic.

refik in uzatmamis olmasi bakip dogrusunu gormesinden ,sen neye dayanarak bana yalanci diyorsun

ben hayatta asla yalan konusmam . Mac monacoda ,sene 2000 agustos ,suren baskan ve orada

bunu benim kanitlamama gerek yok girip bakarsin arama motorlarindan gorursun

ha baskandir oradadir ama sen tokalasmamissindir dersin kanitim yok buna ,isteyen inanir istemeyen inanmaz

beni hangi sozumle yalanci olarak nitelendiriyorsun

refik in uzatmamis olmasi bakip dogrusunu gormesinden ,sen neye dayanarak bana yalanci diyorsun

ben hayatta asla yalan konusmam . Mac monacoda ,sene 2000 agustos ,suren baskan ve orada

bunu benim kanitlamama gerek yok girip bakarsin arama motorlarindan gorursun

ha baskandir oradadir ama sen tokalasmamissindir dersin kanitim yok buna ,isteyen inanir istemeyen inanmaz

beni hangi sozumle yalanci olarak nitelendiriyorsun
O degilde guzel gunlerdi be o zamanlar ?

Üst Alt