Faruk Süren: "Adaylık gibi bir düşüncem yok" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren: "Adaylık gibi bir düşüncem yok"

ben beni sevmeyenlere kizmam ,ornek sen, alayci bir tarzini gormedim ,senin ustune gelisim farkli fikirlerden bana vurmaya calismandan oturuydu

ama bu bazi arkadaslarin davranislari sn unal bey vs temcit pilavi gibi sizin bu baskana vs sevginizi somurup alay etmek icin ,bariz belli sairane betimlemelerden filan

uyanin bence
Ben alay etmem zaten
Ben sana tırnak içinde "kıl" olduğum durumunu söyledim ve bu konuda fikirlerimi belirttim.

Çekinmem ben laflarımda kafamda oluşan şeyi hemen söylerim.

Senin takım bu haldeyken rahat tavırların kongre üyesi olarak hoşuma gitmedi.

Onun dışında fikir ayrılığı her konuda olur zaten saygı gösteriyorum.

TapaTalK

ne süren ne cansun ne aysal bize kazıgın büyügünü sokan rahmetli canaydındır adam öldü gitti yoksa cok sey söylenirde neyse ama bas mimar kendisidir.

Canaydini kurtaran hatta sureni kurtaran sey o donemki futbol piyasasinin pastasinin bugunku gibi olmamasidir , son 10 senede bazi seylerin ucu kacti

ozellikle katar arap sermayesi premier ligi duman etti ve bunla yarisabilen bir tek biraz 3 takimla ispanya oldu

premier ligi duman etti dedigim basari anlaminda degil ,tamamen maddi soyluyorum.. yoksa arsenal taraftari oldugunuzu dusunsenize ,kac senedir sampiyonluk yok ama seyirci full

Üst Alt