Faruk Süren: "Adaylık gibi bir düşüncem yok" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Faruk Süren: "Adaylık gibi bir düşüncem yok"

Madem bu kadar rahatsızlık duyuyorsun, engelleyebilirsin değil mi? Bana göre de farklı görüşler deli saçması. Ne yapacağız? 24 saat troll modunda takılanların bu ifadelerde bulunması da ayrıca ironik olmuş. He şunu da söylemeden geçmeyeyim, sevdiğim bir üye idin. Lakin böyle saldırganca bir tutum takınman hoş olmadı.
Karşim yazdigin yorumun son kismi beni derinden yaraladi. Bana deger verdigini bilmiyordum. Dun yakin bi arkadasim bu mevzulardan dolayi forumu terketti bunalim içerisindeyim o yuzden. Seni incittiysem ozur dilerim.
Senin icin bundan sonra Aysali destekliyorum.umarim sulh yapabiliriz. Iyi forumlar.

O degilde guzel gunlerdi be o zamanlar ������

images

refik in uzatmamis olmasi bakip dogrusunu gormesinden ,sen neye dayanarak bana yalanci diyorsun

ben hayatta asla yalan konusmam . Mac monacoda ,sene 2000 agustos ,suren baskan ve orada

bunu benim kanitlamama gerek yok girip bakarsin arama motorlarindan gorursun

ha baskandir oradadir ama sen tokalasmamissindir dersin kanitim yok buna ,isteyen inanir istemeyen inanmaz

beni hangi sozumle yalanci olarak nitelendiriyorsun

tamam la faruk surenle tokalastin anladik

sanki faruk suren ilkin olmus gibi anlatma

25 milyon dolari o donem yapilmasi planlanan stadin maketine verdi

+ futbolcular parasizliktan agliyordu

ama bunlari hatirlayacak taraftar az tabi

Makete verildi denilen paranin aslinda projeye verildigini sen de biliyorsun.

Papagan gibi Faruk Sureni yollamaya calisan ifb medyasinin sozlerini tekrarlama komik oluyor.

Bir de 25 milyon dolar "makete" odedigini ispat edersen sevinirim!!!

Baskanlara cok fazla genel anlam yüklüyorsunuz basarilarda, ancak eger bukadar Baskan´i önemsiyorsaniz bir basarida, bukadar öne planda tutuyorsaniz, o vakit kendi parametreleriniz ile Faruk Süren´i kücümsemeniz anlamsiz.

O 1996-2000´nin cok önemli bir arka plani da vardir. Farki ise söyle bile anlasilabilir. Kendisi o 4 yillik süreci, acisi ile, tatlisi ile yönetmesini bildi. Ve bunun ile birlikte son yillarda calistigimiz cogu baskanlarin önündedir. Cünkü bu en basit olan olayi bile, yapamamislardir.

Maddi konulara girmiyorum, cünkü bir felakettir. Ama burayi Süren´den beri iyi yöneten de cikmadi.

Ben Mustafa Günel beyin yazdiklarinda ciddi oldugunu düsünmüyordum acikcasi, yanilmisim heralde.

Olmayın anasını satayım olmayın.30 dakikalığına bakkalı emanet etmeyeceğim Dursun'a koskoca kulübü emanet ettiniz be herif sıçmadık branş sıçmadık iş bırakmadı biriniz de indiremediniz şu adamı.

Bana besiktasli filan diyip dalganizi geciyorsunuz ama bu mustafa gunel ,mehmet ocak filan bence sizle biraz hosunuza giden mevzulardan populistlik yaparak dalgasini geciyor

bu benim hissim ,bir dayanagim yok ..

Bırak beni önce sen hesap ver sinan efendi, dursun'u savunmak için 40 takla atıp paragraflarca düzdüğün methiyeler hala akıllarda.

Ben foruma gerekli uyarimi yaptim, sizin bazilarinizin bu tavri ve sectiginiz kelimeler dikkat cekmeye basladi ve cokca alintilanmaya basladi zaten farkindasinizdir

insanlarla alay ettiginizi dusunuyorum ve iki satirla bunun uyarisini yaptim ,kaale alan alir

Sana kim beşiktaş'lı diyo
Ayıp ediyosun

TapaTalK

ben beni sevmeyenlere kizmam ,ornek sen, alayci bir tarzini gormedim ,senin ustune gelisim farkli fikirlerden bana vurmaya calismandan oturuydu

ama bu bazi arkadaslarin davranislari sn unal bey vs temcit pilavi gibi sizin bu baskana vs sevginizi somurup alay etmek icin ,bariz belli sairane betimlemelerden filan

uyanin bence

Üst Alt