Fatih Terim: "3 puan alınınca sahada her şey yolunda diye düşünüyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eskiden takım kötü iken takım daha iyi olacak özlenen Galatasarayı Galatasaray taraftarı izleyecek derdi en azından o Galatasaray bir iki hafta sonra güzel oynamasa da ısırırdı koşardı şevk verirdi şimdi demeçlerine bakıyorumda bi kabullenmiş bir bıkkınlık bir tükenmişlik var gibi...

Yeni gelen yönetim bir seneyi pic etmeden terimi gönderemez. Bir senemizin daha heba olmaması icin tek çaremiz mustafa başkanın terimi postalaması.

terim oturup anlaştı başkanla çünkü ikisi de birbirine muhtaç

terim kongrede seçilecek kişiden korkmasa bu kadar kolay anlaşmazdı diye düşünüyorum

bir çekincesi var sanki seçilecek kişilerden

terim oturup anlaştı başkanla çünkü ikisi de birbirine muhtaç

terim kongrede seçilecek kişiden korkmasa bu kadar kolay anlaşmazdı diye düşünüyorum

bir çekincesi var sanki seçilecek kişilerden
Yok rengim adamlar goreve gelir gelmez sucuktravestilerini ve bordo klavyelileri karsilarina alarak başlamak istemezler. Al ne halt ediyorsan et diyip bir senenin heba olmasını izlerler ve sonra kafalarındaki plana geçerler. Terim maalesef yeni yönetim icin buyuk şanssızlık.

ya üstat yapmayın etmeyin şu durumdan nası memnunsunuz inanamıyorum

La kötü oyun, memnun değiliz deseniz amenna. Çoğumuzun yaşı kadar kupa kaldırmış adama rezil, neye 3 milyon alıyor, kepaze filan demek neyin saçmalığıdır? 3 milyonu son 20 yılda getirdiğimiz hocaların alayını yanyana koyup versen 3 senede 2 şampiyonluk kazandırabilirler miydi acaba? Yok işte alttan say, üstten bak bu kulüp anca Terim kadar komple hoca getirir. Ondan daha iyi taktisyenlerin bu karmaşık coğrafyaya uyumu yok, daha kötülerinin sahada hükmü yok. Fener'de olsa ta.ağı Kadıköy'e heykel diye yapılacak adam Galatasaray'da sakız muhabbeti. Sıkıyor bir saatten sonra.

Üst Alt