Fatih Terim: "3 puan alınınca sahada her şey yolunda diye düşünüyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 milyonu son 20 yılda getirdiğimiz hocaların alayını yanyana koyup versen 3 senede 2 şampiyonluk kazandırabilirler miydi acaba?

gerets, bunama öncesi lucescu, huzurevine gün sayan kalli, ligde ilk sene deplasman çaylaklığı dışında iyi iç saha ve avrupa oynatan spagetti mancini
bırakalım bu ezberciliği

gerets, bunama öncesi lucescu, huzurevine gün sayan kalli, ligde ilk sene deplasman çaylaklığı dışında iyi iç saha ve avrupa oynatan spagetti mancini
bırakalım bu ezberciliği

Özellikle tarih sayfalarını karıştırıp baktım, kariyerlerinin en vasat 3 senesinde 2 şampiyonluğu göremedim hiçbirinde.

La kötü oyun, memnun değiliz deseniz amenna. Çoğumuzun yaşı kadar kupa kaldırmış adama rezil, neye 3 milyon alıyor, kepaze filan demek neyin saçmalığıdır? 3 milyonu son 20 yılda getirdiğimiz hocaların alayını yanyana koyup versen 3 senede 2 şampiyonluk kazandırabilirler miydi acaba? Yok işte alttan say, üstten bak bu kulüp anca Terim kadar komple hoca getirir. Ondan daha iyi taktisyenlerin bu karmaşık coğrafyaya uyumu yok, daha kötülerinin sahada hükmü yok. Fener'de olsa ta.ağı Kadıköy'e heykel diye yapılacak adam Galatasaray'da sakız muhabbeti. Sıkıyor bir saatten sonra.
yav kötü oyundan memnun değiliz diye konusuyoruz zaten herifin kilosuna saçına bakıp mı konusuyoruz :D

Screen Shot 2020-10-31 at 23.17.14.png

transfer dönemine 7 maç kalmış vaziyette
başak fb ve alanyayla oynadığımız zorlu fixtür düşünüldüğünde
bu 7 maçtan da bi 13 alsak
td açılır açılmaz seri ve onyekuru kiralık
kalıyor 26 maç

ama malesef taraftar daha sezonun başında şu halde iken bu iş zor

Üst Alt