Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz"

animated-smileys-drinking-020.gif

Adamlar napsın? Deli dana gibi koşuyorlar. Tek bi maçta dahi sistem ibaresi görmedim FT baştayken. Buna geçen senelerde dahil.
Yav bunca sene nasıl başarı(?) yakaladık?Bırakalım Fatih Terim teknik taktik bilmiyor işlerini. Şu 2 senedir olan bokçu grubuyla mı taktik olmuyor şimdi? Bokçuların hepsi ölü.

Seri'nin Nzonzi'nin bilmem kimin yanından yürüyerek geçiyor rakipler. Teknik taktik işlerini bırakalım. Yanından yürüyerek rakip geçiren takıms dünyanın en iyi taktiğini ver bir bok olmaz.

Takımda sorumluluk alan kişi yok.

cl de bu ocak mevzusu başını yedi. oyuncuları bunu sürekli dillendire dilelndire kaybetti. bitti işte cl görecez ocağı bakalım.
fakat şuna inanıyorum doğru düzgün hazırlansak biz bu sene reali içerde öyle yakalamışken içerdeki diğer maçlarla +depteki brüj beraberliği ile çıkardık bu gruptan. koskoca sene belki seneyede öneleme olacak katılamıyacağız. yazık.

Hersey ocak ayinda basliyacaksa kurtulus ozaman gelecekse hoca ne diye ocak ayina kadar tatile cikmiyor? Nasil olsa bu takima güvenmiyor birsey olmaz bunlardan diyor ama unuttu birsey var, kendisi kurdu bu takimi ve basarisiz oldun, hoca resmen fm oynadini saniyor. Pas oyunu denedim ona göre oyuncular aldim ama tutmadi , simdi farkli birsey denerim bir 5-10 oyuncu daha getiririm havasinda.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

insanlar belhanda gönderilmeli derken takımımda onun yaptıklarını yapabilecek başka oyuncu yok diyip gönderilmemesini isteyen, gençlere önem veriyorum diyip 24 yaşındaki adamı bile bu ortamda sahaya koyup kaybetmek istemem diyen, hala selçuk denen dededen medet uman bir adamın bundan sonra yapacağı transferler kulübü zarara uğratmaktan başka bir işe yaramaz.

Ben hayatimda Fatih Terim kadar futbolcu psikolojisinden anlamayan bir td gormedim. Her firsatta oyunculari medyaya sikayet edip ocagi isaret edersen nasil verim alabilirsin ki bu adamlardan ? Sonucta onlar da birer insan. Gideceklerine, istenmediklerine inanirlarsa hepten salarlar kendilerini. Saldilar da . Begen ya da begenme sen bu adamlardan verim almak zorundasin. Sartlar iyiyken her hoca oynatir takimi. Onemli olan fark yaratabilmek. Fatih Terim istifa etmeden bu takim duzluge cikamaz bu saatten sonra.

Üst Alt