Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz"

Terim: "Önemli isimler aldınız dediğinizde umarım cisim de aynı olur demiştim. Dönelim, önemli maçlarımız var. O dönemi taraftarımızın yardımıyla bir geçelim hayırlısıyla. Birtakım şeyleri değiştirmezsek sıkıntı olur Galatasaray için. Bugün de yarın da."

bu laftan sonra hangi oyuncu normal oynar

Kızılyıldız falan var ne sıkleti hoca. Niye illa PSG ile yarisalim kafasını yaşıyorsun basamaklar adım adım çıkılır. Senin sıkletin brugge idi ondsa da melekler kurtardı bir bu kadarda onlar atardı seneye ama brugge sıkletinden Inter totoya düşmüş oluruz bu zihniyetle olmaz o işler diyeyim

Terim: "Hayatımızın en kötü performansını sergiliyoruz, bunu da açıkça söylüyoruz.

iice alıştın demek ki imparator heis, utanman da yok artık

cukkalar temiz nasılsa , laf söylemeye cesareti olan da yok, bakıcan dalgana tabii innit..

Fatih Terim: "Allah nasip ederse Ocak'ta değişim kaçınılmaz. Eğer bir takım şeyleri değiştirmezsek Galatasaray için sıkıntı olur zaten.

herhangi bir oyuncu daha da adam akilli oynamaz

Psg bizden iyi takım diye tespit yapman için mi 3 milyon euro maaş veriliyor. Bu takım sene başından beri oynadığı 21 resmi maçta doğru dürüst gol pozisyonuna dahi giremedi. Bu maçların içinde tuzla maçı da var.
Bu takımın teknik direktörü olmasa, her maçtan önce futbolcular statta buluşsa yine bu kadar oynarlar. İmparatorum siz orda neden varsınız?

Terim: "Önemli isimler aldınız dediğinizde umarım cisim de aynı olur demiştim. Dönelim, önemli maçlarımız var. O dönemi taraftarımızın yardımıyla bir geçelim hayırlısıyla. Birtakım şeyleri değiştirmezsek sıkıntı olur Galatasaray için. Bugün de yarın da."

Şimdiye kadar çok normal oynadılar sanki, bir şey değişmez. Daha kötü oynayamazlar sanırım.

Ne desin adam? Sahadaki tipleri görmüyon mu? Koyduğumun ruhsuzları. Yeteneksizliği kaldırabiliriz ama ruhsuzluğu asla.

Üst Alt