Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

off başlarım böyle işe yakarım o stadı sinir oldumm yaa bizim mabedimizde ne işiniz var gidin kasımpaşada olimpiyatta bize ne bize ne fatih hoca çok saçmaladın çook

ya düşünüyorumda beşiktaş bzim sahada oynarsa şampiyonlar ligi maçları lig maçları uefa maçları derken saha patates tarlasına döner

Allah'tan yönetimde Adnan Öztürk gibi sert çıkışlar yapan bir yönetici var. en çok ona güveniyorum bu konularda o yüzden rahatım bjk ancak deplasmana gelir bize

Ne yazık ki Adnan Öztürk'ü şu an pasif duruma düşürdüler zaten yakında istifa eder ise şaşırmamak gerek.

orada mis gibi olimpiyat duruyor gitsin oynasın beşiktaş.o da olmadı "fenerbahçelerinin" stadında oynasınlar,gecenlerde demedimi kel nihat "bizim stadımızda oynayabilir bjk" diye..son 3-4 yılda tek kelime ögrendim bu futbolda ; "beşiktaş gibi şerefsiz dostum olacagına,fener gibi düşmanım olsun,hiç olmazsa bana dost görünüp yakaladıgı yerde kuyumu kazmaz..!"

Bu konuda ne Fatih Terim'in nede Yönetimin ne dediği önemli , taraftarın ne dediği önemli biz bu konuya karşı çıkıyoruz! Böyle bir şey olamaz , kabul edilemez , bırakalım bu nazik davranışları! Ezeli rakiplerimizden biriyle stadımızı paylaşacağız he? Valla çok saçma , gereksiz , beni sinirlendiren bir olay bu.

adamlar sana etmediği küfürleri bırakmasın eboueye meloya yapmadıklarını bırakmasınlar ondan sonra bizim stadı paylaşsınlar eğer böle bişi olursa yönetim orda hiç durmasın boşuna

fatih hoca ultraslanın geçen stadla ilgili yaptığı bildiriyi görmedi galiba

İşte vizyon farkı, işte imparator farkı!!

Helal olsun beyefendiliğmizle ezelim şu beşiktaş ve çarşı sürüsünü.

Büyüksün imparator!!

Not: Zaten bu olayın gerçekleşmesi imkansız, içinde bulunduğumuz durum itibarıyla çok çok riskli, ama boyle açıklamalar yapabilmek herkesin harcı değil.

bu görüşü kim söylüyorsa söylesin ister başkan olsun ister td eğer gerçekleşirse istifa etsin direk ben fatih terim falan anlamam

Adam gibi isteseler neyse ama girip taraftar forumlarına baksanız iki yorumdan birinin şu şekilde olduğunu görürsünüz: Nefretimizsin Galatasaray, bizim kupalarımızı çaldılar, Arena zaten devletin sizden isteyen kim gibi bir sürü saçma yorumlar görürsünüz... Yani şimdi böyle düşünen bir topluluğa stadımızı mı, emanet edeceğiz?

Talihsiz bir açıklama olmuş hocam. Son maçta futbolcularımıza ve size yaptıkları şerefsizliği unutmadık daha...

haber kadir çetincalı ya ait umarım kolpadır aksi taktirde çok kötü şeyler olur

Arkadaş o sahada Türkiye ligi maçları, Türkiye Kupası maçları, Şampiyonlar ligi ve UEFA kupası maçları oynanacak tarlaya döner o saha

Yönetim böyle bir şeyi yaptığı an, kendini asmış saysın. 1 kuruş destek beklemesin taraftardan. Bunu göze alamazlar zaten. Leş kargaları gitsin şikebahçe'de oynasın.

arkadaslar saçma yorumlar yapmaktan kaçınalım forza beşiktaşta makara yapıyor bazıları.bu bjk taraftarı akıllanmaz.bu stad da da oynayamaz.

Üst Alt