Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..." - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Cevap: Fatih Terim : "Beşiktaş maçlarını Arena'da..."

Besiktas varsa kombine yok kampanyası başlatsın UltrAslan. Göreyim o zaman versek mi acaba diyebilecekler mi...

Şunu da belirteyim. Arena da bir şekilde bjk'nın oynamasına izin verirlirse, bırakalım yeni stad yapalım arkadaş. Bu ne bee. 49 yıl içinde kimin stada ihtiyacı olursa devletin malı diye dayanır kapımıza o zaman...

Şunu da belirteyim. Arena da bir şekilde bjk'nın oynamasına izin verirlirse, bırakalım yeni stad yapalım arkadaş. Bu ne bee. 49 yıl içinde kimin stada ihtiyacı olursa devletin malı diye dayanır kapımıza o zaman...

Hakikaten ya ulan iyi ki toki bi stad yaptı karşılığında bir de Istanbulun en değerli arazilerinden Mecidiyeköy arazisini ve Seyrantepe'den arazi verdik..

Yarın Kasımpaşa stadı büyütecez dese bizim kapımızı çalacak inekler

En önemli tepki yine bize düşüyor şu durumda.

Ultraslan acilen bir bildiri yayınlamalı bu konu hakkında.Beşiktaş var ise kombine yok başlıklı.

Ayrıca twitter hesabı olan arkadaşlar yüklensinler konu gündemden düşmesin.

Atatürk Olimpiyat ne güne duruyor orada? TT Arena'ya kavuşmak için ne cefa çekti bu taraftar kimse kusura bakmasın fatih hocada olsa ünal başkanda olsa taraftarın çektiği cefayı cezayı anlamayan cebinde sıcacık parası olan adamlar bu şekilde rahat rahat konuşur. Sırf o stadı görmek için 1.5 yıllık kombine alan adamların ne suçu vardı allah aşkına. Armut piş ağzıma düş yok ya başka istekleri?

Yenilmez Armada ‏@Galatasaray_SK1

Ünal Aysal : Beşiktaş’tan TT arena konusunda bir talep gelmedi. İç içe Galatasaray renkleri ile Beşiktaş’ın oynaması zor gözüküyor.

Boyle birsey olurasa tinerciler her macta full kapasitayla oyunar bizim maclarida en falze 10 bin sizce yonetim bunun farkinda olamazmi maddi cokusun icine girer kulup taraftar varsa vardir taraftar istemiyor iste bu kadar acik ve net

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Boyle birsey olurasa tinerciler her macta full kapasitayla oyunar bizim maclarida en falze 10 bin sizce yonetim bunun farkinda olamazmi maddi cokusun icine girer kulup taraftar varsa vardir taraftar istemiyor iste bu kadar acik ve net

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

ne alakası var adamların full oynaması..bjk bizim stadda maç yapıyor diye maça mı gitmicem

Sıktı bu stad konusu. Ulan o stad için 10 sene boşuna mı bekledik? Sokakta kalan evsiz kadınların sığınma yerimi orası? O stad uğruna Ali Sami Yen gitti! Siyasi baskılar varsa açıklasınlar da bu kadar saçmalıkların dolu olduğu bir zamanda yaptıkları saçmalıklar arasına bunu da ekleyelim, zamanı gelince lazım olur. Yoksa bu ihale tamamen yönetimin üzerine kalır, kapalı kapılar arkasında konuşurlar, tehditler edilir, sesleri çıkmaz, zamanı gelince suç yönetime kalır.

Yönetim kurulu bu meseleyi halledecek doğrudur, ama taraftarın görüşüne büyük önem vermek zorundalar. Bu konu kombine meselesini büyük oranda etkiler.

Fikret Orman kişisel dostları olabilir, ama Bjk bizim rakibimiz ve stadımızı paylaşarak rakibin eline avantaj veriyoruz. Coca cola'nın tesislerinde Pepsi'ye üretime izin vermesi gibi bir olaydır bu. Yarın birgün şampiyon olamazsak dizimizi döver dururuz.

Neden Türk sporunu sadece biz düşünmek zorunda kalıyoruz? Yarın çıkar yine adaletin bekçileri diye edebsizce yine bir gülümsemelere maruz kalırız. Siyasisinden çiftçisine kadar Türk sporunun zarar kurumu Fb'yi kurtarmaya çalışırken, biz neden bu kansızlıkları kurtarmaya çalışıyoruzki?

Yönetimdeki arkadaşlar için sorun yok, herkes gelir yüzlerine güler geçerler. Taraftar her gün ipsiz sapsız adamlarla uğraşmak zorunda kalacak. Denyonun teki yarın çıkacak parasını verdim oynuyorum diye sırıtacak. Parasını verdim, ananı belledim demekten farkı yok. Olimpiyat zamanında da bu kararı verecek olanlar komforlu arabalarıyla popolarınde en ufak ter bile kalkmadan rahat rahat gidip geldiler. O yüzden onlar için sorun yok,.

Taraftar zaten yapıldığından beri ısınamadı o stada, şampiyonluk biraz olsun ısıttı, aidiyet, sahiplenme hissi oluşturdu. Ama böyle bir saçmalık yapacaklarsa 10 sene daha o stada taraftarı ısıtamazlar.

Beşiktaşlıların küstahlıkları şimdiden çıkıyor ortaya, devletin malı, devlet yaptı gibi saçmalamaya başladılar bile. Karşılığında verilen Ali Sami Yen arazisini gören eden yok, yada görmek bile istemiyorlar. Bjk girerse bunun gibi saçmalamalara daha çok muhattab kalırız. Ulan bu küstahlar şimdi bunu devlet yaptı diyorlar, ama kendi bokunu devlete yaptırabilmek, bu sırada da stad bulabilmek için kapı kapı dolaşıyorlar. Hadi biz değerli arazimizi verdik devlete, Bjk karşılığında ne verecek? Madem vergilerle yapıldı bizim stad, onlarınki benim vergilerimle yapılmayacakmı?

Tekrar ediyorum, varsa bir siyasi sorun açıklasınlar ya da tamamen ret cevabı verip sonuçlandırsınlar bu konuyu.

Her gün her gün önümüze ısıtıp ısıtıp koyuyorlar bu konuyu. Bitsin de nerden kombine alacağımıza bakalım.

Zaten kombine almayan taraftar iyice boşlar bu işi. Biz boş stada oynarken onlar yeni stad ayağına full çekerler. Bu psikolojide direk takıma yansır malesef başarısızlık için atılacak en olumsuz adım bu olur

Hayır bu herifler 1,5 yıl statları yapılasıya kadar efendi gibi oynayıp gitme durumunda olsa o kadar canım yanmayacak. Ama bu dangozlar, kötü ekonomik durumlarında statı yıkar, yenisini yapamazlar, sonra da başımıza kalırlar. Beni korkutan o. :eek:

Yenilmez Armada ‏@Galatasaray_SK1

Ünal Aysal : Beşiktaş’tan TT arena konusunda bir talep gelmedi. İç içe Galatasaray renkleri ile Beşiktaş’ın oynaması zor gözüküyor.

aha kac sayfadır okuyorum tek adamakıllı yorum bu daha dogrusu alıntı bu olmus bjk o statta oynayamaz fatih terim ne derse desin bu kadar buyutmeyın bu mevzuu

Yönetimdeki arkadaşlar için sorun yok, herkes gelir yüzlerine güler geçerler. Taraftar her gün ipsiz sapsız adamlarla uğraşmak zorunda kalacak. Denyonun teki yarın çıkacak parasını verdim oynuyorum diye sırıtacak. Parasını verdim, ananı belledim demekten farkı yok. Olimpiyat zamanında da bu kararı verecek olanlar komforlu arabalarıyla popolarınde en ufak ter bile kalkmadan rahat rahat gidip geldiler. O yüzden onlar için sorun yok,.

Taraftar zaten yapıldığından beri ısınamadı o stada, şampiyonluk biraz olsun ısıttı, aidiyet, sahiplenme hissi oluşturdu. Ama böyle bir saçmalık yapacaklarsa 10 sene daha o stada taraftarı ısıtamazlar.

Tebrik ediyorum renktaş çok güzel anlatmışsın stad vermek ne demek... Olabilir diyenler birdaha düşünsün...

fatih terim niye bu olaya girdiki anlamadım gereksiz bi polemik bence hemde çok

Fatih Terim böyle konuşuyorsa burdaki amaç "Bu karar zaten verildi taraftarı sakinleştirse sakinleştirse imparator sakinleştirir" mantığı olabilir. Ama bilmiyorlar ki Fatih Hoca böyle yaparak sadece kendi saygınlığına zarar verir.

Fatih Terim böyle konuşuyorsa burdaki amaç "Bu karar zaten verildi taraftarı sakinleştirse sakinleştirse imparator sakinleştirir" mantığı olabilir. Ama bilmiyorlar ki Fatih Hoca böyle yaparak sadece kendi saygınlığına zarar verir.

Aynen durum budur. Taraftarın gazını almak için Terim'i öne atmışlar.

Üst Alt