Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık... Mağlup olduk. Yapacak bir şey yok" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık... Mağlup olduk. Yapacak bir şey yok"

Ya mactan once butun oyuncularına penaltı olursa kesinlikle Cicaldua kullanacak diyeceksin ve penaltiyi Cicaldau kullanacak yada mactan sonra hiçbir şey demeyeceksin. Mactan sonra penalticimiz Cicaldau, Mostafa topu almış penaltıyı ben atacağım demis gibi boş açıklamalar yapmanın hiçbir anlamı yok.

ne beklenmedik golü hocam. adamlar ilk yarı baskıyı kurdular, orta sahayı geçemedik. diagne'ye gelen toplar duvara çarpmış gibi geri döndü. bizim attığımız gol beklenmedik, bireysel yetenek ile atılmış bir goldü. o dakikaya kadar bjk gol atsaydı kimse çıkıp da bir kere geldiler gol attılar diyemezdi. sen bunları kenarda, bizim tv karşısında izlediğimiz gibi izledin. hiç bir önlem almadın.

ikinci yarı başında önlem alırsın belki dedik. yok aynı 11 devam. aynı şeyleri yapıp farklı bir sonuç bekliyorsun. her maç ezbere oyuncu değiştiriyorsun. morutan'ın 90 dakika oyunda kalması için acaba ne yapması lazım? adam kötü ya da ortalama oynasa 45te çıkarıyorsun. iyi oynasa 60-70'te. bizde 11 maça çıkmış adam. hiç bir maçta 90 dakika oyunda kalmamış. 2 maçta 84 ve 85 dakika oyunda kalmış. anlamak güç

onun haricinde yok kazanmak için daha önce penaltı attırmış da zart zurt. yav adam son 3 maçtır 3 gol atıp 3 güzel maç çıkarmış. durduk yere böyle önemli bir maçta her futbolcunun oynamak isteyeceği bir atmosferde adamı kesiyorsun. sonra kazanmak için şunu yaptık diye anlatıyorsun. sen esas böyle yaparak bu adamları küstürürsün, hiç bir şekilde de verim alamazsın

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih Terim: "Ersin daha ne olacak... Penaltı kurtardı, kurtarılmazı kurtardı. Müthiş oynadı. Tebrik ediyorum."

Nelsson’un pozisyonu faul olabilir de penaltı değil, kırmızı kartlık pozisyon değil. O pozisyonda sonra da top kornere çıkıyor öyle yedik yani golü. Dolayısıyla VAR’da Mete uyaramaz. Mete’yi günahım kadar sevmem ama Mete’lik bir durum yok.

Fatih Terim: "Golü yediğimiz korner olmadan önce Nelsson'a pat diye bir yumruk var. Mete Kalkavan herhalde yanındakiyle sohbet ediyordu, görememiş olabilir."

Fatih Terim: "Skoru koruyamamak sadece kaleci ve defansımızın üstüne düşen bir şey değil, takım halinde koruyamıyoruz. Bugün atmosferden mi etkilendiler... Morutan, Cicaldau, Berkan, başta çok top kaybettiler. Topun bizde olmasını isteyen bir takımız."

PVA dememis mi ? Yok artik !

Takım üzerinde hakimiyeti yok hocanın bu kanıtlanmış oldu yada başka bir deyişle çok fazla kasmıyor kendini ciddiye almıyor eski yıllardaki gibi

Fatih Terim: "Gruptan çıkarsak takımda birkaç mevkiye gerekeni yaparız."

Fatih Terim: "Yedlin daha defansa dönük bir oyuncu. Boey yetişmedi maalesef."

Fatih Terim: "Topa az hakim olduğumuz maçlardan ben de şikayetçiyim."

Fatih Terim: "Ocak ayında illa 6 numara demedim ben. Şu maçlar oynayalım. Ancak bilesiniz ki zaten hareket halindeyiz. Çünkü bu gidişle Allah nasip eder de bu turu geçersek, ocak ayında 1-2 yere veya birkaç yere gereğini yapacağız. Arkadaşlarımız çalışıyor şu anda."

sene başı hiçbir şey yoksa melo gibi bi alternatifin vardı onu bile kullanmaktan aciz kaldın. bu saatten sonra 6 numara diye ağlama lüksün yok zaten.

Yedlin daha defansa dönük mü.
Ya bu zamana kadar futbolu muhtemelen boşa izledim ben.
Yedlin dediğin adamın defansa dönük futbolu koca bir kara delik. O adamı ofansta kullanacaksın yardıracaksın ki rakip defansı bozacak.
Futbolculara ne diye bakıp değerlendiriyor çok merak ediyorum yav.
Halili de golcü diye görüyordur

Üst Alt