Fatih Terim: "Bizim VAR incelemeleri genelde sağlık taraması gibi oluyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bizim VAR incelemeleri genelde sağlık taraması gibi oluyor"

Babel ve akbaba'nin arkasını toplayacak diye etobo 2 sarı gördü.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!
Kimin arkasını toparlarsa toparlasin yediği ikinci sarı kart mallik. Görmediği bir alana doğru surmektense aşağıya doğru hareket edecekti.

Kafası çalışmayan, oyun görüşü olmayan saçma sapan oyuncularımızdan biri bu da.

Bu açıklamadan da kimse bitmez. Sorunumuz daha derin şeyler kişisel değil.

GSCimbom Mobile App

Profesyonellikten uzak hareket durduk yere rakibe vurursun tükürürsün küfredersin budur etabonun hareketi oyun icinde olabilcek müdaheleler bu artık ne dediginide bilmiyo

Kimin arkasını toparlarsa toparlasin yediği ikinci sarı kart mallik. Görmediği bir alana doğru surmektense aşağıya doğru hareket edecekti.

Kafası çalışmayan, oyun görüşü olmayan saçma sapan oyuncularımızdan biri bu da.

Bu açıklamadan da kimse bitmez. Sorunumuz daha derin şeyler kişisel değil.

GSCimbom Mobile App
Orası ayrı bana kalsa gol yedirir ama takımı eksik bırakmazdim
Ancak adamin yorgunluktan ve sağa sola koşmaktan beyni oksijensiz kalmış

bir an evvel
KURTULSAK !!

Orası ayrı bana kalsa gol yedirir ama takımı eksik bırakmazdim
Ancak adamin yorgunluktan ve sağa sola koşmaktan beyni oksijensiz kalmış

bir an evvel
KURTULSAK !!
Güç olarak çok kötüyüz öyle böyle değil. Ömer denilen adamın yeri yok mesela bizde. Gitsin Ankaragücü de oynasin. Bu vb birsuru oyuncumuz var.
13m luk diagne topu sürerken biraz hızlandı diye yere serildi ya ceza sahasında. komedi gibiydi mesela o pozisyon. Dünyanın hiçbir yerinde üst liglerde benzeri bir pozisyon görmedim göreceğimi de sanmıyorum.
fizik kondisyon dengesizlik beyin hiçbiri yok takımda. Komple yok tamamıyla.

GSCimbom Mobile App

Hala inanamiyorum, gecen sezon Babel Fegh kanatlariyla kume dusecektik ve bu sezona da ayni ikiliyle basladilar. Takimin 3. forvete ihtiyaci varken Adem'in 2 kurus parasini odemeyip gitmesine izin verdiler. Saracchi yetmez dedik daha 2. hafta kayisi kopardi. Bu kadar bile bile lades olmaz!!!

Güç olarak çok kötüyüz öyle böyle değil. Ömer denilen adamın yeri yok mesela bizde. Gitsin Ankaragücü de oynasin. Bu vb birsuru oyuncumuz var.
13m luk diagne topu sürerken biraz hızlandı diye yere serildi ya ceza sahasında. komedi gibiydi mesela o pozisyon. Dünyanın hiçbir yerinde üst liglerde benzeri bir pozisyon görmedim göreceğimi de sanmıyorum.
fizik kondisyon dengesizlik beyin hiçbiri yok takımda. Komple yok tamamıyla.

GSCimbom Mobile App
Diagne kendini yere birakiyor durmadan. Penalti alma hastaligi var herifte. Kondisyon olarakta bize gelen iyi basliyor geri gidiyor sonra.

Üst Alt