Fatih Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bu sene bana göre UEFA'da olmamız daha adil"

Cok guzel yazmissin . Tesbitlerin de gayet dogru

Yonetim ve terime kizamayacagimiz (kizabilecegimiz onca hakli sey varken) tek konu belki de gecmisin gunahlarinin bedeli olarak uefa nin bogazimiza doladigi tasmadir

Bunda o donem mevcut olmadiklari icin ne yonetim ne de terim suclanabilir

Belki oynatmadigi bazi adamlari oynatsa idi teklif gelebilirdi denebilir ama biraz iyi oynadi mi bu kez forum ve taraftar hemen "tek iyi adamimizi satmaya calisiyorlar" diyip duruyor

Biri de benim , mesela garry icin muslerayla beraber asla satilamaz , karsi kaleye goturen kilit adam diyordum , herkes satilabilir dusuncemden taviz vermistim ama garry sagolsun keyifle yaniltti beni

O yuzden ozan , maicon , feghouli , kim olursa olsun teklif gelirse gondermekte malesef mecburi bir durum var

Terim: "Kaçırdığımız golleri kaçırmak için önemli bir golcü olmaya gerek yok. Başka problemler var herhalde."

Ben olsam şu şekil açıklama yapardım; 2 maçta portodan 6 puan alacakken birtakım problemli oyuncularımız yüzünden 0 puan aldık uefaya gitmemiz hiç adil değil

fatih hoca hiçbir zaman oyuncusunu medyanın önüne atmaz.

terbiyesizlik yapmadığı sürece..
Abi dün dedi ya gol atmak için çok önemli golcü olmaya gerek yok diye çok sert 1 laf bence direkt Ereni hedef alıyor
Ya da bazı oyuncular nerde oynadığını bilmiyor diyor hafiften atmaya başladı bence devre arası transfer falan olmazsa daha da sert açıklamalar yapacaktır bence

lokomotiv

porto

schalke

Galatasaray

avrupa ligi gibi grup için bunu söylüyor.

liverpool

PSG

Napoli

kızılyıldız

mazallah şu gruba düşsek ne diyecekti acaba?

Maç sonu açıklamalarını yeni gördüm. Hiçbir faul yok açıklamalarında. Bence kantarın topuzunu kaçırıyorsunuz eleştirirken ve sert, acımasız eleştirileri Ünal Aysal yüzünden yapıyorsanız diyecek sözüm yok!

Terim için "Kimse Galatasaray'dan daha büyük değil" derken şu an olumsuz çok kötü şartlarda Galatasaray'a hizmet eden adamı Aysal üzerinden eleştirerek Aysal ismini Galatasaray isminin üstüne koyduğunuzun farkında değilsiniz!!!

Bence de hoca dun ozelinde guzel ve doyurucu konustu . Soru olarak "ozandaki cesaret neden diger mevkilerde en azindan denenmedi" gelseydi , basin toplantisina 100 puan verirdim

Daha ne desin

Açıklamaları televizyondan izledim şimdi. Muhabir forvet hattında bi kalite sıkıntısı var mı diye soruyor hoca da gol de gol vuruşu önemlidir dedim az önce dahasını söyleyemem sonuçta benim oyuncum diyor. Hoca da farkında Erenin ne mal olduğunun. Elinden gelen bir şey yok.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece o konuda anlamıyorum kendisini. Acaba antrenmanlarda Muğdat'ta bizim görmediğimiz şeyleri mi görüyor? Anlamıyorum ki. Başka da alternatif olmayınca Eren kadroda oluyor işte!
Yav abi işte o zaman niye 2 milyon tl para veriyoruz bu yoklukta bile oynayamayacak adama sorusu akıllara geliyor
Forvetsiz oynasak ne olur peki milli takımda 4-6-0 ı denemişti burda da deneyebilirdi

Mustafa kapi hani 14 yasinda mi ne bir maca cikmisti 5 dk riko zamaninda sanirim

Elestiren olmustu . Hakli yani da olabilir

Eger forvetteki tum gencler mustafa kapi gibi 14 yas celimsizligindeyse o zaman erene kerhen sabredilebilir

Ama orada 17-18 yaslarinda bile , fiziksel olarak sahaya cikabilecek kapasitede biri varsa , coktan eren yerine sahaya cikmayi , denenmeyi haketmistir

Üst Alt