Fatih Terim: "Galatasaray taraftarı, 'Hocanın bir bildiği vardır' demeli" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih Terim: "Çok üzüldüm, çok kırıldım... Belki ben alışkın değilim, ondan da olabilir. Ben Galatasaray'a geldiğimden beri, zamanı çok, son zamanlardaki gidişat bana başka şeyleri düşündürüyor. Kendimle ilgili de Galatasaray'la ilgili de başka şeylerle ilgili de."

İnşallah istifayı düşünüyordur

Zaten bütçeyi mahvettin bir de tazminatla falan uğraştırma klubü son vazifeni yap hoca

Fatih Terim: "Çok üzüldüm, çok kırıldım... Belki ben alışkın değilim, ondan da olabilir. Ben Galatasaray'a geldiğimden beri, zamanı çok, son zamanlardaki gidişat bana başka şeyleri düşündürüyor. Kendimle ilgili de Galatasaray'la ilgili de başka şeylerle ilgili de."

İnşallah istifayı düşünüyordur

Zaten bütçeyi mahvettin bir de tazminatla falan uğraştırma klubü son vazifeni yap hoca

Taktik anlamda hiçbir şey konuşamadığı için böyle roman tadında işlere sarıyor artık.

Kusura bakmasın ama paranın olduğu hiçbir yerde vefa beklenemez. Çalıştığınız şirket, iki gün sonra performansınızdan memnun olmadığı zaman size geçmişteki başarılarınızdan ötürü vefa göstermiyor. Leicester, takımı şampiyon yapmış, tarihe geçmiş teknik direktörünü bile ertesi yıl, sezon sonunu beklemeden takımdan kovdu. O nedenle bu söylemler, özellikle de milyon euroların döndüğü bir sektörde abesle iştigal etmek.

Stattan arkadaşla konuşuyorduk bu herif gitmez dedi direk öyle bir kamuoyu oluşturuyor ki taraftar terim terim diye bağırmış tabi bagirtanlarin kim olduğunu gayet iyi biliyoruz..
Kimi kandıracak bu şekilde merakla bekliyoruz illa ki birileri kral çıplak diyecek sonunda..
Kendini daha fazla rezil etmeden ayağa düşürmeden versin istifasıni ..2 tane bok gibi maçın üstüne Göztepe kalecisinin hediyesiyle puan alıyorsun ve utanmadan bana güvenin diyorsun.. Şu 2 maçın üstüne ben takımın başına geçip gaz versem 3-4 tane atardık bu herif artık futbolcuların psikolojisini de olumsuz etkiliyor

Üst Alt