Fatih Terim: "Galatasaray taraftarı, 'Hocanın bir bildiği vardır' demeli" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kim yazdı hatirlamiyorum ama ciddi ciddi bilerek her maç bir leş oynattığına ben de inanmaya başladım..Öbür türlü tüm eleştiriler kendisine gelecek..Luyindama yuh Babel yuh Ömer yuh yedlin yuh ama terim efendi siyrilacak aradan yok öyle bir dünya. ..

Şu maça feghouli ile çıkmanın bana tek bir mantıklı yanını söyleyin yahu haftalardır 11de değil geçen maç oynadı 45 dk zor sabredip çıkardi şimdi yine 11e koymuş..Sahada gunah keçisi olacak illa 1 tane .

Belliki buraları okuyor. Yada okutup anlattırıyor. Söyledikleri yalan. Alışık değilmiş....Taraftar baskısıyla 2. döneminde Canaydın tarafından kovulmuştu.
Adam gibi eminim ara sira burayi takip ediyor, ve okuduklari hosuna gitmiyor, hatta zoruna gidiyor.

Futbolda vefa yokmus da senin vefani da görüyoruz terim efendi, forma adaletin hayal ettin yildizlar kadar uzak. Birde tutmus vefa diyor, ne yapalim yani gecmis zamanda mi yasiyalim, o vakit ne diye futbol izleyelim?

Istifa etmiyor egosu yüzünden , kovacak baskan da yok, olan bize olacak.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam gibi eminim ara sira burayi takip ediyor, ve okuduklari hosuna gitmiyor, hatta zoruna gidiyor.

Futbolda vefa yokmus da senin vefani da görüyoruz terim efendi, forma adaletin hayal ettin yildizlar kadar uzak. Birde tutmus vefa diyor, ne yapalim yani gecmis zamanda mi yasiyalim, o vakit ne diye futbol izleyelim?

Istifa etmiyor egosu yüzünden , kovacak baskan da yok, olan bize olacak.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ne vefası ? GS yi bırakıp tüpçüyle mutluluk fotoğrafı çektirdiğini herhalde unutmadık.

Hocanın bir bildiği vardır demekle, ısrarla yapılan hatalara tepki göstermek ayrı şeyler hocam. Bir hafta üstüste yapılmaz.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

futbolculara sert değil saygılı davran,
mutlu bir çalışma ortamı oluştur
formayı adaletli dağıt
uzman yardımcı ekip oluştur
istersen 100 yaşına kadar teknik direktörlük yap bizde

Üst Alt