Fatih Terim: "Galatasaray taraftarı, 'Hocanın bir bildiği vardır' demeli" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih Terim: "Çok üzüldüm, çok kırıldım... Belki ben alışkın değilim, ondan da olabilir. Ben Galatasaray'a geldiğimden beri, zamanı çok, son zamanlardaki gidişat bana başka şeyleri düşündürüyor. Kendimle ilgili de Galatasaray'la ilgili de başka şeylerle ilgili de."

İnşallah istifayı düşünüyordur

Zaten bütçeyi mahvettin bir de tazminatla falan uğraştırma klubü son vazifeni yap hoca
Bana daha cok başkanı degiştirmeyi düşünüyo gibi geldi 😀😃

Galatasaray efsanesidir amenna. Bir zamanlar gerçekten çok seviyordum kendisini. Ama gerçekten artık nefret ediyorum kendisinden. Sonuçlardan bağımsız olarak söylüyorum. Zaten başarısız olacağımız da çok açık ama bırakıp gitmeyeceğine de eminim. Çünkü geçmişteki başarıları yüzünden her yaptığına eyvallah dememizi bekliyor. Bu tip adamlar sorgulayan insan istemezler. Düşünmeyen her yapılanı kabul eden bir kitle olsun isterler. Kusura bakma hocam sorgulanacaksın ve bu sene olmasa bile tüm biatçılarına rağmen eninde sonunda başarısızlığınla beraber çekip gideceksin. Çünkü sen bu zihniyetle başarılı olamazsın. Kazandığında bile oynadığın leş oyunla sevinen basit bir teknik direktöre dönüşmüşsün haberin yok.

Fatih Terim: "Çok üzüldüm, çok kırıldım... Belki ben alışkın değilim, ondan da olabilir. Ben Galatasaray'a geldiğimden beri, zamanı çok, son zamanlardaki gidişat bana başka şeyleri düşündürüyor. Kendimle ilgili de Galatasaray'la ilgili de başka şeylerle ilgili de."

İnşallah istifayı düşünüyordur

Zaten bütçeyi mahvettin bir de tazminatla falan uğraştırma klubü son vazifeni yap hoca
hadi inşallah ya

Zoruna gittiyse bırakırsın hoca. Seni zorla mi tutuyoruz orada? Takim kötü oynayıp milyonları kazanırken hiç zoruna gitmiyor o parayı kazanmak değil mi? Ayrıca hakemlere laf sokmak ile bir kaç maç ceza alacaksın. Geçmiş olsun.

Üst Alt