Fatih Terim Gelsin mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Gelsin mi?

Terim Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    103
  • Anket kapatılmış .
fatih-terim.gif
c7ad0011793ff6b3cd817d93e94bf275.jpg

Gelsin bu sene şampiyon yapsın sezon sonu bıraksın, haziranda doğru düzgün bir yabancı hocayla anlaşalım (tercihen alman) ve kendisiyle en az 3 yıl çalışalım derim. Fikrim bu yönde.

Olmayacağını ben de biliyorum da keşke olsa net güzel olurdu. Hocanın her halükarda bu sezonu kurtarması lazım, sonrasında da Galatasaray'ın artık yeni isimlerle yeni başarı hikayeleri yazması gerekiyor. Sürekli olarak aynı isimler etrafında dönüp duruyoruz, bundan sonra'' 2000 ruhunu yakalamamız lazım '' demecini verenin ağzının ortasına vurulması lazım. Yetti artık yav.

Son düzenleme:
açıkçası kalbim gelmesini çok istiyor ama aklım hala soru işaretleriyle dolu
umarım Galatasarayımız için hayırlı bir karar verilir

Gelsin diyenlerdenim. Muazzam bir taktisyen olduğunu düşündüğümden değil. Kişisel ve konjonktürel gerekçelerimi özetleyeyim;

En önemlisi güven duygusudur. Camianın genelde kabulleneceği, başarılı olacağına inanacağı 1 numaralı adamdır, eğrisiyle ve doğrusuyla ''Bizim adamımız'' dır, efsanemizdir. Her kulübün efsaneleri vardır, Terim de değilse kimdir bizim efsanemiz?. Yeri geldiğinde -herkes taparken dahi- en çok eleştirenlerden biri olarak söylüyorum bunu...

Aysal-Terim ayrışmasında belli sebeplerle Aysal' dan yana tavır koyduğum mesajlarımla sabittir. Ancak o noktada iki tarafın da bu birlikteliği devam ettirmekten hazzetmediği açıktı, fitili ateşleyen de Aysal idi. Çok konuşuldu bunlar, detaya girmenin sırası değil. Dolayısıyla, bizde herşey güllük gülistanlık iken, kulübü yüzüstü bırakıp MT TD lüğü teklifini kabul etti gibi bir durum yoktur. Başkanla TD uyuşamıyorsa TD gider, bizde olan da budur. Ancak ne yazık ki sonrası tam bir kaos olmuştur.

Madem efsanemizdir, ''Kariyer finali' ni, layıkıyla bizde yapması yakışır. Mevcut kadroyla bunun garantisinin olmadığı çok açık. Gelecekse bir an önce gelsin ki gerekli takviyeler yapılabilsin. Öyle bir durumda umalım da nokta atışlar yapabilsin; geçmişte çok başarılı hamleleri olduğu gibi fiyasko tercihler yapmışlığı da vardır zira...

Kafam karışık, umarım Galatasarayımız için en hayırlısı olur...

Bu Terim sirkülasyondan çok sıkıldım,Terim in beni ve Galatasaray ımı ilgilendirmeyen özelliklerinden nefret ederim fakat ne olrsa olsun Galatasarayımı düşünmek zorundayım.Bu sebeple gelsin floryanın anahtarı verilsin.

şuan herhangi bir yabancı hoca ile planlama,adaptasyon vs sağlanamayacağı ve yerli hoca piyasası da 0 olduğu için efsanemizi çağırma zamanı geldi

Üst Alt