Fatih Terim imza töreni ve basın toplantısı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim imza töreni ve basın toplantısı

Cevap: Fatih Terim imza töreni ve basın toplantısı

ya beyler elmander ujfalusi filan katılmıcak mı toplantıya..

Istikrar denen bir sey var, ileriye dogru yatirim yapmak diye bir sey var. Gelecek bir kac sezonun takimi kuralacak diye bir sey var. Vizyon denen bir sey var.

Söylediklerinde haklısın. Günemdeki lauro 31 yaşında olduğu için geleceğe yatırım olamaz. Bu anlamda gelen kaleci kumaşı iyi ve biraz da genç olmalı.

fatih hoca öyle bir şey söyledi ki gazete manşetlerini düşnemiyorum.

fatih terim istediklerim olmazsa 5 dakika içinde sözleşmemi fesederim.

fatih terim den şok açıklama.

fatih terim resti çekti.

bülent tulun varsa ben yokum.

benim için asıl olan galatasaralılıktır dedi helal olsun bizim için de öyle

bu sene sunu anlamıyorum nasıl olsa lıgdeyız canım alternatıf adamlar da işimizi görür tarzı ,biz seneye Avrupa'ya gidince seneye bunları gönderip yeni adam mı alacagız sil baştan.Unal Baskan iyi yapmış Lauro'yu veto etmekle ,bu yıl takım birbirine alışmalı.
1 sene arenadan gelecek parayı ve Galatasaray'ın son 2-3 sene de ülke içinde ezilmeye çalışılan itibarı çok da önemli değil yani

Fatih Terim : Ben imzamı 1974 de attım 20 sn den fazla süre geçmemiştir imzalarımda....

basın toplantısının videosunu paylaşabilcek varmı acaba? ilk sayfaya konulursa daha güzel olur arkadaşlar için.

Medya ya , arda ya, yönetime söylediği laflara şapka çıkartılır büyüksün hocam.

forlan reyes drogba yı bir allah ın kulu sormadı bunların alayı mal insan sorar alacağınız başka türk var mı diye.

Üst Alt