Fatih Terim: "İrfan Can'ın bize karşı neler hissettiğini biliyoruz. Her şey para değildir" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İrfan Can'ın bize karşı neler hissettiğini biliyoruz. Her şey para değildir"

Ne demek koca galatasaray burdan cekilmemeli? Irfani almak icin dünya kadar para mi verelim?

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Evet vermeliyiz kardeşim şu düşünceyi geçin artık risk almadan bişey olamaz Koç'un amacı seni gucsuzlestirmek zayıflatmak neden fener alsın neden yabancı sınırı kesin gelecek ligte yerli kadrosu en zayıf takımız neden illa fener alsın sizin söylediğiniz gibi şeyler olursa büyük takım olmaz adımız agirligimiz olmalı basıp parayı alacaksin çok paralar verilmezdi irfana ama bizim yönetim çok uzatti

Zengin tapınırı karşı camiadan tiksinen bir tek ben değilimdir sanırım. Her zaman kötü karakterlilerdi hala öyleler. Değişmezler de. Umarım İrfan sıkı durur ve bizi tercih eder. O camiada emekli olabilmiş en büyük Türk efsaneler Selçuk, Volkan, bizim yetiştirdiğimiz Emre B. Hiç bi cacık olamazlar orada.

Lider tapınırı tüketicilerin değil gerçek taraftaların ve sevginin olduğu kulübe gel! Diren İrfan!

Mert Hakan'ı, Vedat'ı nasıl kandırdılarsa İrfan'a da aynısını yapacaklar bu 2 günde. Rıdvan'ından tut, Emre'sine, siyasetçisine kadar aklını çelmeye çalışacaklar şimdi.

Mert Hakan'ı, Vedat'ı nasıl kandırdılarsa İrfan'a da aynısını yapacaklar bu 2 günde. Rıdvan'ından tut, Emre'sine, siyasetçisine kadar kafasını çelmeye çalışacaklar şimdi.
ikisinde de kulüp baskanları fiyat arttırmaya gidip bizimde masadan kalkmamızla fb ye kayan transferlerdi. muriqi kasasına cok para koydu fb nin. yoksa sahada bi bok verdiği yoktu. merthakan içinde aynı seyi söyleyebilirim. bu sefer masadan kalkamıyoz çünkü oyuncu bizi istiyor hoca da aynı sekilde.

diğerlerinde muriqi bizi isterken rize baskanı denen hıyar fb ile anlas gelme dediği için fb ye imza attı. sonra ali koç un götünü yalayıp sponsorluk dilendi utanmaz.

mert hakan da bize kırgın gitti ama sebebini bilmiyorum. önceliği emre kılınctan kullanmıs olabiliriz.

irfan fenere giderse komik olur

Bence de. Hoca bunun farkındadır. Yine de riskli hareket.

Ama kupa finali ve ligde başak maçı daha oynanmamışken:

Tabiri yerindeyse, organize ancak amatör bir kötülük gözlemliyoruz. Bizi kızdırıp, konsantrasyonumuzu bozmaksa amaç, hepsine geçmiş olsun.

diye açıklama yapmıştı hoca. Seviyor böyle işleri. Lakin Irfan fenere gider bir de hocayi yalanlayacak şekilde konuşursa feneri istedim vs diye baya rezalet bir olay olur.

ikisinde de kulüp baskanları fiyat arttırmaya gidip bizimde masadan kalkmamızla fb ye kayan transferlerdi. muriqi kasasına cok para koydu fb nin. yoksa sahada bi bok verdiği yoktu. merthakan içinde aynı seyi söyleyebilirim. bu sefer masadan kalkamıyoz çünkü oyuncu bizi istiyor hoca da aynı sekilde.

diğerlerinde muriqi bizi isterken rize baskanı denen hıyar fb ile anlas gelme dediği için fb ye imza attı. sonra ali koç un götünü yalayıp sponsorluk dilendi utanmaz.

mert hakan da bize kırgın gitti ama sebebini bilmiyorum. önceliği emre kılınctan kullanmıs olabiliriz.
İrfan, hocanın dediği gibi bizi istiyorsa kararında kesin olmalı. Son ana kadar uğraşacaklar ikna için. Bizim tekliften daha iyi teklif sundukları da kesin ama en nihayetinde İrfan gitmem derse Göksel takımda kal o zaman demez, mecbur bize verir. Vedat tehditlere boyun eğdi, Mhy'nin aklını bi kaç telefonda çeldiler. Bakalım bu transferde ne olacak.

Fatih Terim: "Mohamed bizim 2 senedir ilgilendiğimiz, turnuvalarına scoutlarımızın gittiği, izlediği, milli takımda ya da Zamalek'te takip ettiğimiz bir oyuncu. Genç ve yetenekli. Yöneticilerimize teşekkür ediyoruz, Abdurrahim bey çok uğraştı"

Tabiri yerindeyse, organize ancak amatör bir kötülük gözlemliyoruz. Bizi kızdırıp, konsantrasyonumuzu bozmaksa amaç, hepsine geçmiş olsun.

diye açıklama yapmıştı hoca. Seviyor böyle işleri. Lakin Irfan fenere gider bir de hocayi yalanlayacak şekilde konuşursa feneri istedim vs diye baya rezalet bir olay olur.

Kaybedeceği topa girmeyecek kadar da tecrübeli bir isim. İrfan bize gelmezse muhtemelen Başakta kalır gibi hoca bunu bildiği için bu kadar rahat konusuyor diye tahmin ediyorum

Mert Hakan'da konuşuyordu mesaj atan başka biriymiş gibi :)

Üst Alt