Fatih Terim: "İrfan Can'ın bize karşı neler hissettiğini biliyoruz. Her şey para değildir" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İrfan Can'ın bize karşı neler hissettiğini biliyoruz. Her şey para değildir"

Bence de. Hoca bunun farkındadır. Yine de riskli hareket.

Ama kupa finali ve ligde başak maçı daha oynanmamışken:

Tabiri yerindeyse, organize ancak amatör bir kötülük gözlemliyoruz. Bizi kızdırıp, konsantrasyonumuzu bozmaksa amaç, hepsine geçmiş olsun.

diye açıklama yapmıştı hoca. Seviyor böyle işleri. Lakin Irfan fenere gider bir de hocayi yalanlayacak şekilde konuşursa feneri istedim vs diye baya rezalet bir olay olur.
üstad acaba hoca irfanı yem olarak atıp fenere 10m kitletip arka kapıdan gedsonumu alacak, valla bu senaryoya fitim

Fatih Terim: "Ben planı, projemizi, düşüncelerimi anlatmıştım. Artık yavaş yavaş, değişimlerle yolumuza gitmeliyiz. Yavaş yavaş bunları kadromuza katacağız, ekonomimizin el verdiği sürece, hatta bazen risklere de girerek."

Fatih Terim: "Ben planı, projemizi, düşüncelerimi anlatmıştım. Artık yavaş yavaş, değişimlerle yolumuza gitmeliyiz. Yavaş yavaş bunları kadromuza katacağız, ekonomimizin el verdiği sürece, hatta bazen risklere de girerek."

Hoca bir şeyler deneyecek.

Terim buyuk konusmus Irfan icin. Karsi tarafta ahlaktan yoksun, cok parasi olan ve ciddi psikolojik sorunlari olan bir yali cocugu var. Sirf bu sozleri Terim'e yedirmek icin bile Irfan'a fahis para basabilecek bir dengesiz. Adam sirf bize calim atmis olmak icin kulubu ve kendini tonla zarar'a soktu.

Üst Alt