Fatih Terim Kalmalı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Kalmalı

Kalmalı ama kalacaksa çenesini kapatmalı. Hatta oyunculara instagram zart zurtu yasaklamalı. Adam storie atıyor dersin sahada savaşacak cesur yürek olacak sonra sahada bir bakıyorsun minnoş olmuş.

hocanın anlaması gereken şey futbol ne 2000 deki gibi ne 2013 teki gibi bireysel oynanmıyor oyun değişti gaz yaramıyor körü körüne taktiklerine inanması işe yaramıyor

Kulüple asla ilişiği kesilmemeli efsanemiz sonuçta. Eğer teknik direktör olarak devam edecekse Artık tamamen profesyonellesmesi lazım leventle ümitle olacak iş değil. Yönetim zaten yok yeni gelecek yönetim dominad olup hakkımızı savunacak mi oda bellli degil. Tek temennim çevresinin ise yaramazlarla dolu olduğunu görüp ve kendinide artık yenilemesi gerektiğini anlaması olacaktır.

Terim “emekli oluyorum” demediği müddetçe gelen TD de başarılı olamaz. Çünkü hep terim tehditi olacak başında.

Terim emekli olmadığı müddetçe kovsak da yerine gelen başarılı olamaz.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hoca yaşına rağmen kendini geliştirmeye çalışıyor ancak geri kafa kaldı ve yardımcılarının kendisine yararı olmadığı için zararı varsayıyorum

övdüğünüz şenolu letonya karşısında gördük, sergen denen laleyi de seneye avrupada göreceğiz ondan sonra kabahatin teknik direktörde değil de daha yukarlarda olduğunu anlayacaksınız
Kimse avrupada başarı beklemiyor ki zaten bu muhabbet nereden çıktı. Teknik direktörümüz ismail kartala, hikmete, sergene ezilmesin istiyoruz. Takim çalışsın istiyoruz, oyuncular gelişsin istiyoruz, hocamız değişiklikleriyle maca etki etsin istiyoruz, devre arasında 4 oyuncu değiştirilmesini gerektirmeyecek kadro tercihleri istiyoruz, geriye düştüğümüz her maci kaybetmeyelim istiyoruz, hocamız adil olsun istiyoruz, sahada organizasyon görmek istiyoruz vs. Bilmiyorum cok şey mi istiyoruz.

hocanın anlaması gereken şey futbol ne 2000 deki gibi ne 2013 teki gibi bireysel oynanmıyor oyun değişti gaz yaramıyor körü körüne taktiklerine inanması işe yaramıyor
Keşke gaz verse, gaz maz verdiği de yok. Oyuncular sahada mal mal geziyor.

Hoca hiç bir zaman olmadığı kadar kötü bir durumda şu an. Bence o rezil ikinci döneminden de kötü bir durumda haftalardır.

Kimse avrupada başarı beklemiyor ki zaten bu muhabbet nereden çıktı. Teknik direktörümüz ismail kartala, hikmete, sergene ezilmesin istiyoruz. Takim çalışsın istiyoruz, oyuncular gelişsin istiyoruz, hocamız değişiklikleriyle maca etki etsin istiyoruz, devre arasında 4 oyuncu değiştirilmesini gerektirmeyecek kadro tercihleri istiyoruz, geriye düştüğümüz her maci kaybetmeyelim istiyoruz, hocamız adil olsun istiyoruz, sahada organizasyon görmek istiyoruz vs. Bilmiyorum cok şey mi istiyoruz.
türkiye gibi boktan ligi kazanmak mesele değil ki bak 18.sıraya düşmek üzereymişiz sıralamada. Dediğin noktaları yapan hoca zaten avrupada da başarılı olur rtaş ben de şikayetçiyim ben de size katılıyorum ama hoca gidince çoğu şey değişmeyecek

Benim aklım almıyor, Terim efsane olabilir, her zaman gönlümüzde olacak ama en son Takım ne zaman deli dana gibi saldırdı, koştu bir maçta? Bakın süper oynadı demiyorum, sadece coşku istiyorum ona bile hasret kaldık. Futbol Tenis e devam o zaman.

Söyle bir Ekip olsa zaten Lig bizim olur!

Altyapi Sorumlusu : Jan Olde Riekerink

Scoutlar : Gheorghe Popescu , Yildiray Bastürk, Tayfun Korkut, Wesley Sneijder , Hamit Altintop

Sportif Direktör : Tugay Kerimoglu veya Didier Drogba

Altyapi Hocalar : Yildiray Bastürk, Muzzy Izzet, Gökhan Zan, Michael Heinz Skibbe

Kaleci Antrenörü : Claudio Taffarel

türkiye gibi boktan ligi kazanmak mesele değil ki bak 18.sıraya düşmek üzereymişiz sıralamada. Dediğin noktaları yapan hoca zaten avrupada da başarılı olur rtaş ben de şikayetçiyim ben de size katılıyorum ama hoca gidince çoğu şey değişmeyecek

Değişir abicim niye değişmesin. Avrupada basarili olamayacağımiza da Terim sayesinde inandirildik zaten. Bizim en muthis efsanemiz Clde -20 averaj yerse, avrupa ligi on elemesinde elenirse taraftar olarak bu psikolojiye bürünuruz tabi. Halbuki bu sezon avrupada guzel hikayeler var. Her şey değişir güzelleşir merak etmeyin ilk adım su stockholm sendromundan kurtulmak.

2000’den sonra bir daha asla getirilmemeliydi. Kulübe büyük zararları dokundu. Dursuna küfür edildiği yerde Ft’ye imparator denip milyonlar verilmesi acayip bir durum.

Hahahah zarari mi dokundu ? Yapma allasen yapma ya. Elbette her doneminde yararli oldu demiyoruz, suan oldugu gibi, ancak paralel evrende test etme sansimiz yok, yani o olmasa bir baska hoca olsa ayni kadro ve yonetimle ne olurdu ? Bunun cevabini bilemeyecegiz. Eldeki tek veri basarilar, 2000 sonrasi alinan 4 sampiyonluk ve CL'de ceyrek final + diger kupalar (super kupa, turkiye kupasi falan..). Bunlara bakinca basarisi demezdim.

Hoca ben gidiyorum demeden kimse gönderemez onu bu gerçeği bi kabullenelim. Ne kadar kızsam ve oynanan oyuna anlam vermesem de hoca kalmalı bikac sene sonra yönetim kanadına geçiş yapmalı. Min 2 3 sezonu daha var bence bu evrimin. Geçen senelere göre bu sene hocanın da ümidi yok bence. Milli maç öncesi son maçta da bunun sinyalini verdi bence. Bjk nin bu hafta puan veya puanlar kaybetmesi ümidimizi yeşertir. Kendi elimizle yolumuzu çizmek varken rakiplere bu fırsatı/fırsatları vermemiz çok acinakli. Umarim ligin kopan haftası bu olmaz. Mevcut kadroyla bi bok olacağını sanmıyorum ama bir umut işte...

GSC Mobile App

Üst Alt