Fatih Terim Nöbeti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Nöbeti

Avcıya falan gerek yok.
Bizim şu an cesur, insan ilişkileri iyi ve türkiye şartlarında kimine nasıl oynayacağını iyi bilen bir teknik adama ihtiyacımız var.Bu özellikler fazlasıyla imparatorda var.
Fatih terim kesinlikle gelmelidir.

Beyler boşuna bu konuyu açmışsınız. Fatih Terim hiç bir zaman sezon ortasında bir takımın başına geçmedi, bundan sonra geçeceğini düşünmüyorum. Bunun dışında Fatih Terim Dursun Özbek gibi biri ile çalışmaz. Hepsini geçtim ben Fatih Hocanın bundan sonra Teknik Direktörlük yapacağını dahi düşünmüyorum, en azından Türkiye'de, Milli Takım dahil.

Biz hep yanlış seçimler yapıyoruz, Prandelli, Mancini, Riekerink, Hamza ve Tudor. Bunlardan bazısı Galatasarayın Futbol anlayışına ters, bazısı Türkiye Liginin oyun anlayışına. Yine içlerinden bazısı Galatasarayı kaldıramayacak kapasitedeler.

Bu yanlışları yaptığımız için, yapmaya devam ettiğimiz için hep aynı Filmi izliyoruz, izlemeye devam edeceğiz.

sezon ortasinda gelmezdi haklisin, terim sampiyonluk iddiasindan uzak yerlerde olan bir kulübe sezonun ortasinda basina gecmez lakin bu sene degisebilir zira yerlerde olan bir kulüp degiliz gayet iyi bir kadro ve sampiyonlugun en büyük adayiyiz bence bu durumu fatih terim teklif geldigi an kendisi ve bizim adimiza firsata cevirecektir

Gelecekse Tudor kovulsun. Yok gelmeyecekse nefret etsem de gerek yok biz Tudor ile bile şampiyon olabiliriz. Gider daha kötüsünü bulurlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gelecekse hemen iki uc gun icinde gelmeli.onumuzdeki 3 mac takimi tanir devre arasi transferleri ona gore belirler. Su kadro terimin elinde olsa ligde icinden gecemeyecegimiz takim yok bu cok net.

Üst Alt