Fatih Terim Nöbeti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Nöbeti

Hiçbir takımın 1996-2000 gibi bir dönemi yok ki zaten,istisnai bir dominasyon o.

Terim´in alt yapidan genc bir jenerasyon yetistirmesi, ve o oyuncularin önemli bir bölümü ile Galatasaray´da, en olgun yillarinda bulusmasi, takima Hagi´nin gelmesi, bir cok önemli denklem var. Ama son 21 sene de ayni zamanda, bunun kulübün bir planlama basarisi olmadigini, tamamen tesadüfi oldugunu gösterdi.

Bu sezon daha cok 2011-2012 sezonuna benziyor, ama takimin basinda tecrübesiz bir yabanci hoca var. Terim yok. Terim´siz basarili olmak isteyenler özellik ile, bunu cok fazla yetersiz görüyorsa, o vakit cok ararlar basarili yabanci hoca.

Yahu bu taraftar olayını amma abarttınız.buralar böyle abi,taraftar hep kazanmak ister.Bazılarının kredisi vardır bazılarının yok.Real Carloyu kovdu,Mourinhoyu kovdu,Barca Luisi kovdu..İtalya ligi keza aynı.Bu toprakların insanlarının özelliği bu.Bugün severiz yarın döveriz.Alman gibi düşünmeyin abi.

Keşke olsa fakat ne Terim gelir ne de Tudor gönderilir o yüzden umutlanmaya gerek yok birileri çıkıp hala lideriz diyeceklerdir çünkü bu yönetim de o cesareti gösterebilecek kimse yok

Beyler boşuna bu konuyu açmışsınız. Fatih Terim hiç bir zaman sezon ortasında bir takımın başına geçmedi, bundan sonra geçeceğini düşünmüyorum. Bunun dışında Fatih Terim Dursun Özbek gibi biri ile çalışmaz. Hepsini geçtim ben Fatih Hocanın bundan sonra Teknik Direktörlük yapacağını dahi düşünmüyorum, en azından Türkiye'de, Milli Takım dahil.

Biz hep yanlış seçimler yapıyoruz, Prandelli, Mancini, Riekerink, Hamza ve Tudor. Bunlardan bazısı Galatasarayın Futbol anlayışına ters, bazısı Türkiye Liginin oyun anlayışına. Yine içlerinden bazısı Galatasarayı kaldıramayacak kapasitedeler.

Bu yanlışları yaptığımız için, yapmaya devam ettiğimiz için hep aynı Filmi izliyoruz, izlemeye devam edeceğiz.

terim gelmez heleki sezon ortasında aslında bize en uygun hoca abdullah avcı ama onuda getirmek zor

Avcı olayı imkansız adam bugün 5-1 yenmiş puanları eşitlemiş dışarda feneri yenip beşiktaşla berabere kalmış şu saatten sonra Tudor yüzünden şampiyonluk şansı %50-50'dir. Ama asıl üzüldüğüm bir nokta var trabzon 4-5 eksik denildi ezildik başakşehir de orta sahası yok gene ezildik yarın gene maç yapalım yarın ne yazık ki yenecekler çünkü hocanın yaptığı hiçbir ekstra iş yok fener, trabzon ve başakşehir maçının ortak özeti kanatsız başladık zaten maçları kadrolar açıklanınca kaybettik

okadar yaladığınız çakma conte, fatih terimim donunun lastiği olamaz gerçekler acıdır hırdavat yanlısı futbol cahilleri

Üst Alt