Fatih Terim Nöbeti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Nöbeti

DQEWSgoWkAAwjdY.jpg

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

DQEXMFFXcAEICZm.jpg

Tudor kendisine yapılan istifa tezahuratlarını dinliyor.

Millet Fatih hocaya bok atıyor.Müstehak böylelerine lucescu tudor yerden yere vuruldu milli takımın başında bıraktı milli takımı hali ortada işte.O yüzden yatıp kalkıp dua edelimde gelsin hoca yoksa 3. anca oluruz bu çakma hoca bozuntusuyla...

Millet Fatih hocaya bok atıyor.Müstehak böylelerine lucescu tudor yerden yere vuruldu milli takımın başında bıraktı milli takımı hali ortada işte.O yüzden yatıp kalkıp dua edelimde gelsin hoca yoksa 3. anca oluruz bu çakma hoca bozuntusuyla...

rıdvanı günahım kadar sevmem ama dedigi dogru bir cümle var galatasarayın gögsündeki 4 yıldınız 1.5 'u fatih hocanın

öyle yada böyle bu adam gelmezse asıl hapı ozaman yutacaz simdi degil

Abi adamlar gorusmedik diyor.yonetimdekiler istifa ederiz diye tehdit ediyor.bi kisi istifa etse yonetim dusuyo. O yuzden beklemeye gerek yok. Sene sonu hem dursun hem tudordan kurtulacaz

Duyum vermiyorum ama twitterda okuduklarımdan anladığım kadarıyla bu yönetim varken Terime teklif götürülmesi imkansıza yakın birşey. Adaylar Blanc ve Klinsmann gibi.

Duyum vermiyorum ama twitterda okuduklarımdan anladığım kadarıyla bu yönetim varken Terime teklif götürülmesi imkansıza yakın birşey. Adaylar Blanc ve Klinsmann gibi.

Blanc ve klinsmann değil Guardiola gelse gene de şampiyon yapamaz bu kadar açık ve net söylüyorum bu takımı tek kişi şampiyon yapar o da Fatih Terim tabi avantaj kaybolduktan sonra Terim de bu takımı şampiyon yapamaz böyle giderse 2 hafta sonra ki kayseri maçında lige havlu atarız

Blanc ve klinsmann değil Guardiola gelse gene de şampiyon yapamaz bu kadar açık ve net söylüyorum bu takımı tek kişi şampiyon yapar o da Fatih Terim tabi avantaj kaybolduktan sonra Terim de bu takımı şampiyon yapamaz böyle giderse 2 hafta sonra ki kayseri maçında lige havlu atarız

Aynı fikirdeyim.Dün hesap yapmıştım.Devreyi 3 puan önde götürsek de çok zordu.Fenerin tüm deplasman maçları çok kolay(bjk-bşk-ts dışında)

Florya filan boş arkadaşlar yarın 1000'lerce insan toplanıp florya gibi yerlere değil hocanın kapısına gitmeliyiz bu tarz bir hamle yönetimi tamamen köşeye sıkıştırır ve başka çareleri olmaz. Fatih hocamız da bunca taraftarı kıracak değildir gelecektir ama yönetimden önce bizim çabalamamız lazım yoksa yönetim işi ağırdan almaya devam edecek

Üst Alt