Fatih Terim Olmazsa Hamza Hamzaoğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Olmazsa Hamza Hamzaoğlu

dursun-%C3%B6zbek-in-kulaklar%C4%B1_838450.jpg

Şu hıyarı başımızdan defettiğimiz zaman işte ozaman güzel günler yakın.Utanmaz herif altyapı hocasını koskoca 25 milyonluk devin başına getirdi.Sorun hocada filanda değil.Suç bulmuyorum adama.Kapasitesi yetersiz yapacak bi şey yok.Çibanın başı bu şerfsiz.Onu ezmek lazım hemen.

Tabi görevini tam olarak tamamlayamadı gelsin biraz daha çer çöp ile doldursun takımı Bursa, Akhisar, Avrupa'da ne kadar kabiliyetsiz yerli varsa alsın.

Terim UEFA kupasını aldıktan sonra takımın halini hatırlıyorum,herkes ne Terim i kupayı biz aldık havasındaydı

Hamza zamanında da futbolcuların demeçlerini hatırlayın biz kazandık kupaları diye konuşup duruyorlardı

çalıştırdıkları dönemlerde başarılı oluyorlar tamam ama sistemleri yüzünden sonrasına hep kaos bırakıyorlar

artık biz bunları istemiyoruz,kişilere bağlı başarı istemiyoruz,süreklilik istiyoruz, sistemden ziyade kurumsal başarı istiyoruz

dediğin kişilerin planları ileriye dönük gibi görünse de egoları çok büyük bu yüzden bir kurumun parçası olmayı hazmedemezler

bir süre sonra aynı polemiklerle uğraşmak ve yerlerine kim gelse diye düşünmek zorunda kalırız

bu kurumsallaşma da başkandan başlar, o da bu adam değil, bende artık ikna oldum bu konuda

tuna analizin dogru ama cozumun ne ? cozum olarak bunu yikabilecegini dusundugumuz hic bir yabancidan da takimlarimiz hayir gormedi

rijkaard, mancini ,prandelli, perreira ,bilic , tigana , bosque ,aragones , schuster , ve daha niceleri

bunlarin hepsi avrupada isim yapmis basarili adamlardi ,ama hic biri dikis tutturamadi .. surekli ayni yolu deneyip ayni negatiflikleri yasadigimiz icin mecburen senol, terim, hamza gibilerin etrafinda donup duruyoruz
Sorun cevabi icerikte gizli isim yapmis hocanin pesinde kosmak.

Yoneticilerin hocaya bakis acisi zaten bu. Biri barcaya tiki taka asilamis gelsin. Italya avrupa sampiyonu oldu hemen alalim. Yonetimler menajerlerin oyuncagi olmamali.

Plan olmadan imkani yok cogu sey duzelmez ulke futbolunda.

Once parayi menajerlere degilde scout agina yatirmayi ogrenmeliler. Sonra futbolu yoneten adamlar getirmeliler. Albayrak futbolcularla cok cici cok abi o is yapar zihniyeti kuluplere duse kalka 3 yili tamamlamayi saglar.

Once en ali halledecegiz. Genc oyunculari alt yapiya katip kulturel cesitlilik saglamamiz lazim. Alt yapidaki her birey ana dili gibi bir ingilizce konusup anlama egitimi vermeliyiz.
Alt yapilardan neden oyuncu cikmiyor cikan niye ulke icinde geziyor cunku dil yok. Korkuyorlar iletisim kurmaya.
S.ligi maclarinda hakeme ama hocam diye duygu kasan oyunculari akliniza getirin bu adamdan niye 10 sene kurtulamadik diyoruz sonra. Kurtulamazsin tabiki.

Futbolun yonetim ve organizasyon yapisi bastan asagiya yenilenmeli.
Ceo+scout+sistem hocasi yapisina ne var ne yok yatirmaliyiz.
Zarar olursada bu isin fitratinda var fakan gecen sene yapilan 2 transfere bakalim.

Carole+jose 1m bonservis 1.5 milyon euro yillik. 2.25e joseyi sattik zararda miyiz hayir. Caroleyi de 4-5 gibi bir rakama elden cikarsan kara geciyorsun.
Bu sene izlandali+josue+cavanda uclusune verdigimiz para

Yamulmuyorsam kolbeinn bize 2.5 gibi bir rakama mal oldu 1.25 yilik kira bedeli var ekstra.
Josue yine oyle. Cavandaya 1.8 bonservis verdik
Asagi yukari bize bu ucunun maliyeti 7 milyon euro civari birsey.

Bu ucu yerine carole jose gibi 6 oyuncu getirebilirdik. 2 tanesini bir sekilde satsan cark doner. Bunlar ayti ve detayli konular.

Isin ozu yapilanma olmadiktan sonra bosa kurek. Cekmek olur.

Alman hoca gelince alman ekolune gecmis olmuyoruz. Sistemi komple getirmek onemli. Replika sistemler yaratmamak gerekir. Sadece goruntu benziyor sonra

Son düzenleme:
Rahat olun Aysal ve FT birlikteligi bittigi gunden itibaren "Gelen Gideni Aratir" lafinin karsiligini cok iyi veriyoruz.

Ne FT getirebilir bu yonetim nede bir baskasini. Kim gelir bilmiyorum ama Rike'yi bile aratacak kisiyi bulacaklarindan hic suphem yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt