Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi

Fatih Terim: Bunları yazan yalan makineleri, şer güçleri emimin böyle olmasını çok istemiştir ama öyle olmadı.

Fatih Terim: "O tek başına kadıncağıza ben hayatta olduğum sürece ona, aileme kimse bir şey yapamaz."

Fatih Terim: "Ben bu olayı Riva'da Levent'te yapmadım, Milli kampta yapmadım. Milli takımı ilgilendirmez."

Fatih Terim: "Ben Terim ailesinin babası olarak oraya gittim. Bir daha olsa, bir daha yaparım. Aileme kimse dokunamaz."

Fatih Terim: Ali Dürüst, '20 kişiyle bastın zannettim' dedi. Ben sadece 2 kişiyle gittim.

Şahsi bir mesele için basın toplantısının tek gündem maddesi olmalı, oda milyonlarca insana örnek olması gerektiği makamdan, böyle bir olaya karıştığı için, haklı veya haksız, istifa etmek.

Bunun dışında Vatan Millet, bayrak, onlar herkesin kendi değerleri, şahsi mesele ile anılması, bu kadar indirgenmesi, hemen hemen artık Türkiye'de her alanda her konuda, gerçekten rahatsız edici.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt