Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi

Kendi bakış acısından yüzde yüz haklı. Tartışılmaz bile ama karşı taraf o hanım efendiye nasıl ulaşmış nasıl ilişkide bulunmuş.
Bu kadının da suçu olma ihtimali olabilir

Fatih Terim: "Ben bu olayı Riva'da Levent'te yapmadım, Milli kampta yapmadım. Milli takımı ilgilendirmez."

Fatih Terim: "Ben Terim ailesinin babası olarak oraya gittim. Bir daha olsa, bir daha yaparım. Aileme kimse dokunamaz."

Fatih Terim: Ali Dürüst, '20 kişiyle bastın zannettim' dedi. Ben sadece 2 kişiyle gittim.
Madem Milli takımda yapmadın ee o zaman bize ne?

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Fatih Terim: "Bir aile babası olarak ben sorunu çözmeye gittim. Sorunu çözdüm ve işim bitince bindim geldim. Kaçtı diyorlar. Nereye kaçtım?"

O zaman hakemler seyircilerin hepsini , oyuncular taraftarlari dovsun

ayni hakaretlere onlar da ziyadesiyle maruz kaliyor

hakarete karsi kaba kuvveti savunan bir futbol direktoru var , antipatiklikte ardayi yakaladin hoca

Fatih Terim: Burnum kırılmış, kaçmışım, Acun'un evine gitmişim... Yahu biriniz arayıp Acun'u sorsaydınız. Bu olaydan şikayetçi bile olmadım.

Fatih Terim: Ben bu olaydan şikayetçi olmadım. Ertesi günkü olaydan 6-7 dava açtım. Mikrofonu görünce bazen değişik tezahürler görüyorum

Mallasti iyice . Hakaret edildiyse hakaret et , adli bir seyse git savciliga sikayette bulun

bu ne la , konusulan konuya bak , gittim kavga ettim diyor kendini ovuyor

Fatih Terim: Başka yalanlar da var... Çeşme'ye uçak var mı gece ya?

Fatih Terim: "Çok samimiyetle söylüyorum; bu durumdan hiç memnun değilim. Adımın böyle bir olayda geçmesinden memnun değilim.

O zaman hakemler seyircilerin hepsini , oyuncular taraftarlari dovsun

ayni hakaretlere onlar da ziyadesiyle maruz kaliyor

hakarete karsi kaba kuvveti savunan bir futbol direktoru var , antipatiklikte ardayi yakaladin hoca
Hakaret değil sadece taciz olayıda olmuş aileden bir hanım efendiye.
Kaba kuvvet kullandım diyede açıklaması olmadı.

Ben hep doğru söylerim net konuşurum falan diyon hoca tamamda Müjde Ar için gazino basmış adamsın hala yok mekan basmadım sorun çözmeye falan gittim falan diyorsun söylesene doğruyu :D

Üst Alt