Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Restoran Krizi Sonrası Basın Toplantısı Düzenledi

Eleştire bileceğim tek nokta aile meselesini basına servis etmesi.
Duruşu, kişiliği aile eğitimi ile olayla ilgili afama laf çakan ağır zeka özürlüsüdür. Adamın aile bakış ve savunma mekanizmana göre hareket etmiş resmen işte. Bunu anlamayacak çok insanımız olur yine tabiki. Neyse çokta fifi.

Her yaptığı toplantıda futbol hariç her şeyi konuşuyor.

Şu son dönemde kaç tane basın toplantısı yapmış, hiçbirinde bu adamın yaptığı iş konuşulmuyor. Futboldan bahsedilmiyor.
Yok Arda neden gelmiyor, yok neden mekan bastım, yok neden basın bana böyle diyor... Ulan işini yapan kendi halinde olan adama ne basın bulaşır, ne milli takıma oyuncusu gelmemezlik eder, ne de başına bir olay gelir. Milli takımlarda en çok parayı alan teknik direktörlerden biri bu. Ama daha ismi duyulmamış ülkeleri yenemez hale geldik. Bazılarını göt zoruyla yendik. Halbuki en çok Avrupa'ya futbolcu gönderdiğimiz dönemlerdeyiz. Nerede başarı?

Şu son dönemde kaç tane basın toplantısı yapmış, hiçbirinde bu adamın yaptığı iş konuşulmuyor. Futboldan bahsedilmiyor.
Yok Arda neden gelmiyor, yok neden mekan bastım, yok neden basın bana böyle diyor... Ulan işini yapan kendi halinde olan adama ne basın bulaşır, ne milli takıma oyuncusu gelmemezlik eder, ne de başına bir olay gelir. Milli takımlarda en çok parayı alan teknik direktörlerden biri bu. Ama daha ismi duyulmamış ülkeleri yenemez hale geldik. Bazılarını göt zoruyla yendik. Halbuki en çok Avrupa'ya futbolcu gönderdiğimiz dönemlerdeyiz. Nerede başarı?
yalnız bu toplantı zaten futbol ile alakalı değildi

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Genel basın toplantısına katılsam da nerede başarı sorusu da okadar tuhafıma gitti. Türkiye'de okadar geride ki bir çok konuda yarışmak istediğin ülkeler ile bu öyle 2-3 senede çözülecek iş değil maalesef. Bu terim için de geçerli bir durum avcı içinde x orada olacak sonraki kişiler içinde.
Yinede dediğin gibi daha önce sunulan projeler hangi seviyede gibi önemli konular hakkında bir kaç kelime etmeli bencede.

Eger taciz olayi flan varsa kimse sinir aninda polisi flan aramazdi. Sikinti olan sey terimin bu tarz olaylarla adinin cok anilmasi boku cikti artik hocam sen milli takim hocasisin kac yasinda adamsin futbol'dan cok baska konularla gundeme geliyosun.

yalnız bu toplantı zaten futbol ile alakalı değildi

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Ben genel konuşuyorum sadece bu toplantı için değil.

Öte yandan, çok üzgünüm deyip, birdaha olsa birdaha yapardım demesi ayrı komedi oldu resmen. Ne dediğini kendi de bilmiyor.

Köşeye sıkıştığı anda milletin sorusunu ağzına tıkıyor.

En sondaki kadın çok güzel bir soru sordu ama o da çok güzel kıvırdı hakkını yememek lazım.

Ben oraya mekan basmaya gitmedimmiş... Yalancıyı arka bahçede...

Ben genel konuşuyorum sadece bu toplantı için değil.

Öte yandan, çok üzgünüm deyip, birdaha olsa birdaha yapardım demesi ayrı komedi oldu resmen. Ne dediğini kendi de bilmiyor.

Köşeye sıkıştığı anda milletin sorusunu ağzına tıkıyor.

En sondaki kadın çok güzel bir soru sordu ama o da çok güzel kıvırdı hakkını yememek lazım.

Ben oraya mekan basmaya gitmedimmiş... Yalancıyı arka bahçede...

yuzde yuz haklisin , benim de mucadelem bunu anlatmak iste

arda da boyle .. yok kime talep gondermis yok neden kavga etmis

sen bana 3-0 lik ispanya macini anlat diyorsun "kotu oynadik" diyor

tamam da neden kotu oynuyorsun birader ?

taciz olayı falan varsa kimsenin aklına ilk seferde polis molis gelmez kendimizi kandırmayalım.

Ya taciz dedigi kadinin kalkip o an orasini burasinin ellenmesi degil

kendi itiraf ediyor , akut bir durum yok , uzun zamandir suruyormus deniyor

onu da aciklayamiyor , sacma sapan adamlari etrafina toplarsan bunlar basina gelir

diger yandan , suc ustu yapip yanindaki kadini cocugu vs korursun ama bu olayda bir suc unsuru varsa orada adalet mekanizmasi var ona basvuracaksin

Anladığım kadarıyla olayda ana tema, komşu mekan sahibiyle oluşan bir ihtilaf. Ve ''Ben Fatih Terim' im, bana karşı gelinmez!'' restini adamın görmesi...

Başka haklı argüman bulamayınca o kadına söylenen bir lafı kullanıyor. Çok iyi laf ebesi, kurnaz ve demagog olduğunu zanneder, çok da çam devirmiştir bu vehmiyle...

Adam çok daha somut şeyler söylemiş; o ihtilafla kendilerinin alakası olmadığını, çarşı yönetiminin o kararı aldığını söylüyor. Gidip onlara sorulsa doğru mu yalan mı olduğu açığa çıkar. Terim' in ne dediğini anlayan var mı ki haklı olduğuna kanaat getirebiliyor?...

Hele ''Niye damatlarımın dükkanının yanına dükkan açtın?'' dediğini de iddia ediyor ki akla ziyan!...

Olayın üstü örtülmezse GSM kayıtları da incelenir, kimin haklı olduğu ortaya çıkar ama üstü örtülecektir bir şekilde...

Gsm uzerinden yapilan gorusmeler kaydedilmiyor . dolayisiyla daha onceden bir dinleme kaydi telekominikasyon kurumu yoluyla yapilmadi ise boyle bir olasilik mevcut degil malesef

Birde ''Taciz'' den başka dişe dokunur bir şey söylemeyeceksen, ne diye basın toplantısı düzenlersin ki?. Taciz, çok muhtelif manalarda kullanılan bir kelimedir zaten. Burnunun kırılmadığını ispatlamak mı amacın?. Adam zaten ''Tokatladım, araya girenler ayırdı, sonra da hemen kaçıp gittiler'' diyor, muhtemelen restoranın çalışanlarıdır patronlarının elinden alan. Terim ''Olayı çözdüm'' diyor da nasıl çözmüş olduğunu söyleyemiyor. Duyan da karşısındaki adam elaman diledi zanneder, öyle olmadığı çok belli...

Birde ''Taciz'' den başka dişe dokunur bir şey söylemeyeceksen, ne diye basın toplantısı düzenlersin ki?. Taciz, çok muhtelif manalarda kullanılan bir kelimedir zaten. Burnunun kırılmadığını ispatlamak mı amacın?. Adam zaten ''Tokatladım, araya girenler ayırdı, sonra da hemen kaçıp gittiler'' diyor, muhtemelen restoranın çalışanlarıdır patronlarının elinden alan. Terim ''Olayı çözdüm'' diyor da nasıl çözmüş olduğunu söyleyemiyor. Duyan da karşısındaki adam elaman diledi zanneder, öyle olmadığı çok belli...
Kibarca adam olsun aklını alırım hatta aldırdım diyor anlaman lazim

sizce hangi taraf dayak yedi, bence dayak siddet olmadi. aksine bi....tch fight yapilmistir :D ( kiz kavgasi )
sadece laf attilar karsilikli, bukadar.

asil sorun su, ulkeyi yonetenler ve makam insanlarin ne oldugunu goruyoruz. bu gidisle ulke futbolu yerinde kalir

tff baskani: tupcu
teknik direktoru: kebapci
futbolculari: maganda

heee hee zamani gelecek dunya kupasini alacagiz :p

Kibarca adam olsun aklını alırım hatta aldırdım diyor anlaman lazim

Tokatı yiyip kaçmışken ve karşısındaki harzo bunu imayla filan değil, mikrofonlara karşı direkt söylemişken!:confused:...

Çok sönük bir cevap, Terimsever olsam tatmin edici bulmazdım...Terimciler üzgün, Terimciler mahzun...Allah sabır versin de çabucak unutulur, biliyorsun, bizde böyle!;)...

FT gibi güçlü bir adam Türkiye gibi bir ülkede 1 tlf ile işini çözerdi.sağlıgında adamın ismi stada verilmiş.bu adam kimseye minnet etmeden araya siyasileri koymadan delikanlı gibi kendi işini kendi çözmeye gidiyor ama .çoluk çocuga yaranamıyor.kavga ettiği adamın seviyesiz reklam kokan röportajını izlemeli nasıl bir adamla koskoca imparatorun muhattap oldugunu görmeli..

Yaw he he
Delikanlı gibi kendi isini çözmeye gitmismis. İstese 1 telefonla cozermismis. Dunya uzerinde hukuk diye birşey icat edilmis heralde senin kulagina hiç gelmedi. Kavga ettigi adamla aynı bok işte bu adam. 2si de insanlik barbarligi yasarken avladigi hayvani çaldıran insan gibi hareket ediyor. 21.yyda bunu savunmak boktan birsey

Gotu sıkışınca vatan millet aile diyen adamların yaptıklarını burda matah birseymis gibi anlatmayin.

Üst Alt