GSC Anket - Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Bir tane makul öneri çıkmamış yine. Ankettekilere hiç girmiyorum Farke hariç , Farke'nin Norwich'ini de oturup izlemişliğim yok. Kimler izledi düzenli , nedir hocanın tarzı ? Skibbe'den bu yana gelecek vaadeden hoca getiremedik buralara.

Artık bizim lige o liglerden kimse gelmez.Eskiden baya baya geliyormuş, daum feldkamp derwall, bunların hepsi kariyerli, bundesliga şampiyonluğu olan adamlar.Bizim lige işte vitor geliyor max.

Bencede gelmez de böyle takımlardan çıkıp Bayern, Liverpool ile imza aşamasına gelen hocaları istiyor bizim taraftar. Ben de şimdiden yazayım dedim biraz da eleştiri olması açısından. En fazla Bundesliga 2'den falan gelir bize hoca, misal Vitor da Bundesliga 2'de çalışmıştı. Zaten Mainz Alman futboluna hoca yetiştiren bir kulüp hüviyetinde. Orada emek harcadıkları hocaları bizim bok çukuruna göndermez Almanlar.

Net İlhan Palut. Artık yeterince deneyimlendi, çalıştırdığı takımlara oynattığı topta ortada. Liderlik vasfı da var sönük bir tip değil. Milli takım ya da bir büyük takım hak ediyor.

Net İlhan Palut. Artık yeterince deneyimlendi, çalıştırdığı takımlara oynattığı topta ortada. Liderlik vasfı da var sönük bir tip değil. Milli takım ya da bir büyük takım hak ediyor.
bende oyumu ona verdim..yıllar önce hatayla oynadığımız ziraat kupasında beğenmiştim..sistemli futbol oynatıyor..artık bu tür hocalara şans verilmeli..

Bence enn önemlisi Fatih Terim 'in bırakması, bu ne kadar gecikirse bizim için o kadar büyük bir sürenin kaybolması demek olur. Yeter ki bir Fatih Terim bıraksın da diye düşünüyorum ben açıkçası

okan buruk bülent korkmaz ilhan palut, ömer erdoğan hangisi gelirse gelsin terimden çok daha iyi olur.. terim futbolun gerçekleriyle değil takıntılarıyla hareket ediyor.. dünyada hiç kimseye nasip olmayacak büyük yetkilerle donatılmış ve yönetimin bile üstünde görülen bir hocayken 4 yıldır takıma sistem oturtamadı ve hala futbolcuları suçluyarak kendi yanlışlarını görmezden geliyor..

Okan Buruk şimdiye kadar hiçbir takım çalıştırmıyorsa muhtemelen Galatasaray'ı bekliyor olabilir geçen sene Emre aracılığıyla Fener teklif yapmıştı ama kabul etmemişti bence bizi bekliyor.

burayi-terket_645204.jpg

Üst Alt