GSC Anket - Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Gerçekçi olduğu için potter dedim yoksa gasperini ve flick i isterdim

Zamanında derwalli rijkaardı manciniyi getiren gs potterımı getiremeyecek

Ha dursun,mcengiz gibiler getiremezde alp yalmanlar,ünal aysallar belki burak elmaslar getirir
Yok ya bence Potter buralara gelmez Samet, Brighton’da oynattığı oyun, İngiliz olması falan ben Southgate sonrası Milli takıma gider diyorum.

Neden Türkiye liginden ve neden Türk agirlikli seçimler konulmus. Takıma Avrupa'da ciddi tecrübeli kişilerin elinin altında yetişmiş. Modern futbol için gereklilikleri yerine getirebilecek kişiler lazım. İsim önemli degil

Şimdi yabancı getirirsen bu sene çöpe gider.
Fatih hoca sezon ortası bırakmaz. Ayrıca kadroda hiç olmadığı kadar potansiyelli futbolcular var. Doğru planlama ile çöpe filan gitmez bence. Şampiyon olamayız belki ama en azından üst sıralarda yer alıp diğer sene icin hazırlığı tamamlamış oluruz

4 ay maaş alamayınca oyunculara takımı sattırmayacak bi figür lazım. belki okan haricinde öyle bi aday da yok. galatasaray'ın ekonomik yapısı değişmedikçe yabancı hoca filan traş.

Var bir hayalimiz tıpkı eski günlerde ki gibi

5638c321c03c0e52d4299440.jpg

Bence artık babadan oğula geçmeli, şu anki sistemimize yakışanı budur
Tabi Veliaht olmadığından Damat gelsin

Üst Alt