Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi?

Vallahi yabancı hoca öyle geri pas veren oyuncuyu oynatmaz bu bir. İkincisi öyle boktan geri pas veriyorsan bırakta taraftar isliklasin. Babamin hayrına oynamıyor bu adamlar dunya kadar para alıyorlar.

Islıklayınca ne kazandırıyor takıma.. Sadece ıslıklanan futbolcunun moralimi bozuluyor yoksa diğer futbolcularda etkileniyor mu bundan.. Birşey yaparken sana ne kazandırdığına bakmalısın..

Kardeşim sabrı başkan gösterir.

Ha bugün yeni hoca gelse 2-3 ay sonra bu taraftar ona da gitsin diyecek, sen ben o demeyecek ama çoğu diyecek, bu noktada bir yapılanma olacaksa yönetimlerin bunu organize etmesi gerekiyor.

Terim'in son demleri ya kendi bırakır ya da sezon sonunda şampiyon olamazsa gönderirler, bundan sonra yerine hoca bakıyorum ki Akhisar döneminde Okan'ı söylüyordum ama geçen sene işler kötü gittiğinde Terim gibi gereksiz agresifleştiğini farkettiğimden ona da olumsuzum.

Kariyerli yabancı hoca zaten namümkün, kariyeri olmayan birilerini getirebiliriz en fazla, ona da bu mu bizi şampiyon yapacak denir, kısır döngü.
O zaman Terim gitsin diye ağlamamak gerek. Ben her zaman diyorum teknik direktör değilim. Sadece seyirciyim. Bize kimin iyi geleceğini ben bilmiyorum. Ama şunu biliyorum o istifa bu istifa diye diye bir yere varamayız. Bu işin organizasyonu başkansa çıkıp sistem kuruyoruz bizden bir iki sene büyük sportif başarılar beklemeyin demesi gerekir. Ali Koç da aynı hatayı yaptı. Geldiğinden beri şampiyon olamadılar en baştan çıkıp 3-4 sene şampiyonluk beklemeyin deseydi kimse bu kadar saldırmazdı ona da. Ama herkes popülist.

O zaman Terim gitsin diye ağlamamak gerek. Ben her zaman diyorum teknik direktör değilim. Sadece seyirciyim. Bize kimin iyi geleceğini ben bilmiyorum. Ama şunu biliyorum o istifa bu istifa diye diye bir yere varamayız. Bu işin organizasyonu başkansa çıkıp sistem kuruyoruz bizden bir iki sene büyük sportif başarılar beklemeyin demesi gerekir. Ali Koç da aynı hatayı yaptı. Geldiğinden beri şampiyon olamadılar en baştan çıkıp 3-4 sene şampiyonluk beklemeyin deseydi kimse bu kadar saldırmazdı ona da. Ama herkes popülist.

Ali Koç şampiyonluk beklemeyin diyordu ilk 2 sene için.

İşte yönetimlerin organize etmesi gerekiyor, biz X hocayı bulduk, taraftarımızdan sabır bekliyoruz demeli ve süreci o şekilde yönetmeliler.

bizi en fazla süper lig şampiyonu yapar.
stresle, saç baş yolmayla olacağımızı için aldığımız şampiyonluktan da bir halt anlamayız.

bu adam sistem falan kuramıyor. elindeki mevcut durum ile gelir geçer bir şampiyonluk alıyor.

ben her sene aynı stresi yaşamak zorunda mıyım? her sene aynı terane hala stoper ikilimizi oturtmaya çalışıyoruz. bekleri de sayarsak biz bu arka dörtlüye 3 sene 20 milyon euroyu aşkın para yatırdık.

fatih terim dün gelmedi ki 3 senedir bu takımın başında hala ortaya bir takım çıkaramadı

Son düzenleme:
st johnstone'a elenirsek gidebilir çünkü o zaman kel tudor'dan filan pek bi farkı kalmıyor. geçersek sonraki elemelerde durumuna bakarız çünkü dünkü beyinsizler ordusunun aksine takıma en kötü cicaldau ve belki bi 10 numara özellikle sağ kanat dahil olacak.

tabi genel kurulda hocanın adı seçim kazandırırken gscimbom'da açılan bi yönlendirmeli başlık kaderini ne kadar belirler bilmem ama st johnstone'a elenirsek kendi adıma tüm desteğimi çeker ve inancımı yitiririm hocadan.

ben saldım artık eskisi kadar ciddi bakmıyorum maçlara. ne olacaksa olsun modundayım transfer de takip etmiyorum. az da olsa huzuru buldum. lig başlar ondan sonra bakarız duruma. bu sene de geçen seneki sacmalıklar olursa bırakırım da valla. yeni brans kadın voleybol oraya kayar onları izlerim. en azından göze hitap ediyorlar.

Adam seni futboldan soğutmuş hala kalsin diyorsun. images.jpg

Küfürlerle kovulmak istemiyorsa kendi bırkıp gitsin, yetti artık iyice düşman etti kendine. Kim olursa olsun kredisi biter Muslera 'nın da Fatih Terim 'in de

Sanki Galatasaray 'ın temellerini Muslera mı attı Fatih Terim mi ? bu ne böyle aradan kaç sene geçti sahada futbol izlemiyoruz. Tam tersine sahada evlatlarını kayıran, ota boka bahane bulan sürekli suçu başkalarına atan, kendi oyuncusunu medyanın önüne atan bir adam var

Fatih Terim adına işler hiç iyiye gitmiyor, ya kendi güzellikle bıraksın ya da bıraksın artık yetti

FT niya kaliyor ve ya gidiyor?

Dogru soru FT sutlanmali mi yoksa kepazelige devam mi edilmeli olmali idi.
Zaten mesele bu reis,

Fatih Terim resmen koltuk sevdalısı hale gelmiş, Psv bizi rezil etti çıkıp bana 3 yıl daha müsaade edin diyor, köy takımını bile yenemiyoruz suçu Mostafa Mohamed 'e Kerem 'e atıyor 5 metreden o topu kaleye atacaksın diye

Aman sakın oturup suçu kendinde arama, ben bu takımın başında 5. sezonuma giriyorum neden hala bu takım futbol oynamıyor diye sorma, eminim hep başkaları suçludur hep futbolcuların hatasıdır ne bileyim hakem yanlış yapmıştır haşa sen hatalı olur musun ?

Bu adamın istifa etmeye, bizi salmaya filan niyeti yok, emekliliğini garantiye alana kadar bu takımın başında kalır

Zaten mesele bu reis,

Fatih Terim resmen koltuk sevdalısı hale gelmiş, Psv bizi rezil etti çıkıp bana 3 yıl daha müsaade edin diyor, köy takımını bile yenemiyoruz suçu Mostafa Mohamed 'e Kerem 'e atıyor 5 metreden o topu kaleye atacaksın diye

Aman sakın oturup suçu kendinde arama, ben bu takımın başında 5. sezonuma giriyorum neden hala bu takım futbol oynamıyor diye sorma, eminim hep başkaları suçludur hep futbolcuların hatasıdır ne bileyim hakem yanlış yapmıştır haşa sen hatalı olur musun ?

Bu adamın istifa etmeye, bizi salmaya filan niyeti yok, emekliliğini garantiye alana kadar bu takımın başında kalır
Ne güzel is ya.. Milyonlari gotur gram sorumluluk tasima. Butun kepazeliklerde "hocanin bir bildigi vardir" diyen tek hucreliler hemen korumaya gecsin. Ulan burasi bilmem ne tarikati mi "hocanin bir bildigi vardir" nedir? Koskoca Galatasaray burasi, dünyadaki ulkelerin cogundan buyuk tarihe, kulturel birikime sahip.

Bunlarin bilmem ne tekkesinde seyhi hocasi tarafindan badelenip hala hocamiz ulvi bir amaca hizmet ediyor diye dusunen embesilden farki yok. Gs'li falan olamaz bunlar. Gs kulturunden gram nasip almamis asalak beyinsiz bakteriler.

Üst Alt