Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Takımda Devam Etmeli mi?

Herseyi geçtim vallahi ama omer bayramı oyuna alıp ne elde etmek istedin. Sadece bunu açıklasın yeter. Bir tane de muhabir cikip sordu mu acaba?

FT birakmali mı bırakmalı ancak sizin durum çok farklı ıyi olan birseye bile ıyi olduğunu soyleyemiyorsunuz nefretinizden. Kotu mu takım kötü ama ıyi olan şeyler için bile ileride kötü olacak sayesinde diyorsunuz. Adamın maaşını kendi ödesin bile diyorsunuz antremandan bile anlıyorsunuz o kadar futbolcu geçti elinden hiç biri cikipta demedi bu adam antreman bilmiyor bizi calistirmiyor diye ama buradakiler daha antreman terimlerini bile bilmeyen insanlar gelmiş bu adam antreman bilmiyor diyebiliyor. Şimdi çıkar biri nzonzi ve pirlo der ıkiside yalanlandı biri kendi tarafından diğeri kitabında öyle birşey yazmadığı şekilde ama buna bile inanıyorlar.

Birini göndermek için onun ıyi yaptığı yapacakları şeylere hep karşı gelerek Galatasaraya bi yararınız olmuyor gerçi buradakileri takan kim ? Gsc nam yapmış bir yer olumsuz ne konuşulsa tam tersi olduğu ispatlanmis platform çünkü burada hep negatif enerji yayan ve hep negatif konuşmayı kendini farklı göstermeye çalışan ergen dolu yada GSli rolünde yıllardır içimizde olan rakip takım taraftarı.

FT GITMELI tekrar söylüyorum ama sizin bu kiramadiginiz tabularınızdan dolayı değil perfonmansi düşen biri olarak yaşından dolayı.

Bu adam masanın üstüne çıkıp tepinsenizde kudursanizda GSnin EFSANESI!!

Biliyorum kuduruyorsunuz kovulsun istiyorsunuz bundan zevk alacaksınız ama olmayacak kendi bırakacak ve birdaha gelmeyecek. Ben çocukluğumda başımı dik yürüten adama saygısızlık hadsizlik yapmam yanlış yaptı diye sizde öyle yapın kaybetmesiniz.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1. Bizi yani taraftari takan yok. Bu ulkede oyuncular ve teknik direktorler hak ettiklerinin en az 5 kati maas aliyorlar. Herkese ayar atiyorlar, assagiliyorlar falan. Ilginc ulkeyiz.
2. Fatih Terim'in gitmesi gerektigini ve cok kotu performans gosterdigini uzun suredir soyluyorum.
3. Ancak tek istegim Okan Buruk gibilerinin gelmemesi. Gecen sene sampiyon olan Sergen dahil, bu "genc" Turk hocalari basarili bulmuyorum. Okan'in Basaksehir'de sampiyon olurken buyuk takimlara karsi oynattigi futbolu genel olarak hic begenmemistim. Orada cok iyi oynattigi icin degil, ozellikle FB ve GS'nin cok berbat yonetildigi icin sampiyon oldu.
5. Su anki Turk hocalar arasinda cok dalga gecmis olsam da en begendigim isim, oynattigi organize futbol nedeniyle AA. Besiktas'a gitmesi yanlisti. Trabzonspor'a gitmesi ise berbat bir karardi. Turkiye'de ama ozellikle o tip bir sehirde uzun sureli basari yakalamaya calismak cilginlik. Sanirim Sevilla teklif getirdi BJK'yi sectim diye bir demecini okumustum. Bu dogruysa yaptigi tam bir aptallik.
4. Terim'in yerine cok disiplinli ve oyunculari cok fit tutacak bir hoca gelirse benim icin yeterli. Zaten kariyeri yukseliste, amaci avrupada basari olan hoca gelmez. Championship'ten, Alman ikinci ligi'nden vesaire guzel futbol oynatan, disiplinli bir hocayi cikisa gecmeden bulabilirsek getirmemizi isterim. Benim en buyuk istegim Norwich ligden dustugunde Farke'nin bir sekilde bize gelmesiydi. Oynattigi futbolu, oyuncularinin kondisyonunu cok begeniyordum. Kalitesizlik nedeniyle PL'den dustuler. Simdi tekrar ciktilar bu nedenle imkansiz.
5. Fatih Terim 3 sene daha bu takimin basinda kalir. En az iki yil diye tahmin ediyorum. Burak Elmas Terim'i gondermez.

Kalmalı , başka mantıklı herhangi bir öneri göremiyorum çünkü. Üzerine düşündüğümde de hem memleketin durumu hem kulübün durumunu hesaba kattığımda bırak kariyerlisini , potansiyelli bir yabancıyı bile ikna edemeyiz hocalık için. Fenerbahçe örneği ortada, dönüp dolaşıp Pereira'yı getirdiler. Yerli olarak da fark yaratacak kimse yok maalesef. FT'nin son döneminde pandemi öncesi 8 maçlık seri hariç iyi top oynattığına da şahit olmadım. Yazdıklarım , hocalığını beğendiğim anlamına gelmiyor yani. Sık sık da eleştiriyorum , forumdaki bazı tipler gibi direkt hakaret etmiyorum tabi orası ayrı.

Şu aşamada etmeli. Ama uzun vadede kesinlikle 3 yıldan fazla görev almamalı çünkü yaşı da geldi artık.

Hocaya bazen kızıyorum ama eldeki kadroya baktığımda da sürekli bir eksiklik var. Yaratıcı kanat yaratıcı orta saha bunlar yok. Yabancı kuralı el bağlıyor vs. Bazen bakıyoruz takım makine gibi oynuyor bazen sapıtıyor. Eldeki oyuncu eksikliği yüzünden bir türlü net kadroyu oturtamıyoruz.

Ayak tenisi olaylarına falan katılmıyorum. 55 yıldır futbolun içinde olan bir ismin böyle amatörce şeyler yapacağını düşünmek saçmalık. Oyunu okuma sorunu var ama. Oyun içerisinde hatalar yapmaya başladı eskiden böyle değildi.

Üst Alt