Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maçın skorunu şimdi öğrendim. Psg maçında "uçmayın, iyi oynamıyoruz" demiştim. Lig için de farklı olmayacak. Ben bu senelik de konuşmuyorum üstelik. Eğer yanlışlıkla geçen seneki gibi ligde başarı gelirse bu oyunla çok pişman oluruz ileride. Takım bu seneye has değil geçmişte de top oynamadan 2 şampiyonluk aldı. Hâlâ çıkıp, utanmamiz gerek "mücadele" de "mücadele" diyor Terim bey. Utanacaksın tabi bu takım 6 ları niye senin zamanında yiyor hep bi sor bakalım kendine. Mücadele futbolun temeli zaten bunu beceremiyor, üstüne taktik teknik hiçbirşey konuşamıyorsun. Sokmuşum mücadelene ben iyi oyun izlemek istiyorum. Bunu nasıl sağladığın beni ilgilendirmez. Sözü sen verdin sen tutacaksın fatih bey. Yapamayacağım diyorsan da yönetimle kavga edip kaç da en yakınından yolumuzu bilelim.
Ben top oynamıyoruz gerekirse top oynayalıö şampiyon olmayalım dediğimde hocanın baş şakşakçıları dalga geçmişti. Sonra bi tanesi dansöz gibi döndü o kendini biliyor forumda futbolu herkesten iyi bildiğini zanneden şahıs.

herkes dalga geçiyor twitter sosyal medya 6 kasım geyiklerinden geçilmiyor sabah hiç uyanmak istemedim hiç kalkasım yoktu moralman çökmüş durumdayım ama hocanın sezon sonuna kadar kalması lazım hocanın şu anda istifasını isteyen haindir.

herkes dalga geçiyor twitter sosyal medya 6 kasım geyiklerinden geçilmiyor sabah hiç uyanmak istemedim hiç kalkasım yoktu moralman çökmüş durumdayım ama hocanın sezon sonuna kadar kalması lazım hocanın şu anda istifasını isteyen haindir.

Saçma sapan konuşma be. Kimseye hain falan diyemezsin.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

işin bugünlere gelmesi tamamen yönetime yazar bu yönetimin bir an önce istifa edip gitmesi gerekiyor başarılı bir yönetim gelmeliki teknik adam da rahat çalışabilmeli hocam gitse ne olur bu yönetim olduktan sonra gelen hocada bir varlık gösteremez.

o dalga gecen embesillerin takimi dun reale karşı ne yapardi acaba? bunu bizim rezalet performansi bi kenara koyarak yaziyorum.3 golden sonra kapattim ben ne sosyal medyaya bakiyorum nede baska biyere gayet rahatım.çünkü seviyemiz burasi değil.

Hocanin yanlisi ya da buradaki bazi arkadaslarin yanlisi şu real madrid ile aramizdaki fark sadece milyon eurolar degil. Onlarin alt yapısı, oyuncu izleme aglari ile bizimki arasinda daglar var. Isin bu kisminin para ilgisi yok cunku salzburg ile de ayni benfica ile de ayni.
Hoca diyordu ki oyuncularin gecmisine yatirim yapiyoruz.

Hocam ciksan desen bundan sonra 25 yas ustu oyuncu almiyorum, alt yapiya her sene 10m euro yatiricaz baska yolu yok desen kim itiraz edebilir? Hatta turkiyede bunu suan sadece sen diyebilirsin. Sampiyon olmasan da fark yesen arkanda taraftar.
Bunu demeyip yillik maasi 60m euro, yas ortamalasi 30 olan takim yaparsan bir "Bir Terimci" Olarak soyluyorum sana kimse inanmaz, hayalimiz olan sampiyonlar ligi de hayal olmaktan bile cikar

Son düzenleme:
işin bugünlere gelmesi tamamen yönetime yazar bu yönetimin bir an önce istifa edip gitmesi gerekiyor başarılı bir yönetim gelmeliki teknik adam da rahat çalışabilmeli hocam gitse ne olur bu yönetim olduktan sonra gelen hocada bir varlık gösteremez.
Allah akıl fikir versin.

Terim de Terim diye kafayı yemişsin geçmiş olsun. Herkes suçlu bi tek hoca mağdur.

sent via GSC

benim kanıma dokunan millete maskara olmamız gece telefonu kapattım sırf mesajlardan dolayı keşke mesai günü olmasaydı en azından evde yatar uyurdum bugün kimi görsem bana bu skoru hatırlatacak kabus gibi bir gün ne günahımız vardı bunları yaşayacak kadar hocam sezon sonuna kadar bizimle kal takımı topla kurda kuşa yem etme bizi sen batırdın çıkaracak olan yine sensin...

Ergün--Okan--Suat--Hakan Ünsal--gibi isimleri millet yerin dibine geçirirken hoca ısrar ettikçe etti başarı geldi..

Hoca şimdilerde olmayacak kiralık müptezelleri oynatma derdinde.. adamlar kendi takımında istenmemiş apar topar kiralanmışlar..

En büyük hatası inat etmesi etme sen inat ettikçe biz zarar görüyoruz..

Babel-Feghouli-Belhanda-Seri-Mariano yu acilen devre arası gönder

Çağ dışı futbol. Bireysel performansa mahkum, takım olmaktan uzak bir futbol. Organize atak yapamayan, defansa dönmeyen, pozisyon almasını bilmeyen, koşmaktan bile aciz oyuncu topluluğu.

Tüm suçu Neo’nun Matrix’te kurşunların kendisine gelmesini engellediği gibi futbolculara havale eden bir teknik direktör. Her şeyden sorumlu olduğu halde, tüm sorumluların futbolcular olduğunu söyleyen bir hoca. Futbolcuları trenin önüne atıp hala performans bekleyen bir hoca. Yanlış oyunculara güvendim deyip, aynı oyuncularla maçlara çıkan bir hoca. Marcelo gibi bir canavarın karşısına Mariano ve Feghouli kenarıyla çıkan bir hoca. Zidane’ın Galatasaray’ın teknik oyuncuları olmamasına rağmen geride topu çok gevelediğini ve baskıyı kaldıramayacağını bildiği için 5-6 oyuncuyla şok pres yapmasını ve sürekli top kazanıp tehlike yaratmasını benim gibi izleyen bir hoca.

Başarıda ben ben deyip, başarısızlıkta gram suçu üzerine almamak berbat bir kişilik özelliği.

Hoca çıkıp çağ dışı oynuyoruz. Bu benim hatam. Takımı yeteri kadar iyi hazırlayamadım. Şu noktadan sonra defansif, orta saha ve ofansif çok kaliteli antrenörler getirip takımı ileriye taşıyacağım dese teşekkürler diye eğim.

Problem hocanın planında. Yine oyuncular alıp onların şapkadan tavşan çıkarmasını umacak. Hiç bir şekilde pres yapan, sahada şablonu bakar bakmaz belli olan, her oyuncunun saha içindeki hareketi takıma uygun olan, organize ataklarla ileri çıkan bir takım izleyemeyeceğimiz çok net. Türkiye liginde kadro kalitesi ve bireysel performanslarla yine şampiyon oluruz. Avrupa’yı tamamen unutmak lazım. Bu da beni mutlu etmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt