Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 361 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yetiştirmeye gerek yoktu ki muriqi diye aglayacagina hazır Fransa liginde kendini belli eden bu arkadaşı bulup getirebilirlerdi. Hocanın bulmasına gerekte yok görevi değil parayla çalışıp sunu bunu bulduk diye hava atan bir herif var ya ona bu laflarim. Gencler dünya kupasında gozunun önünde şov yapan oyuncuyu bulup a bunun bonservisi de bir açık var diye atlatıp sonra sportinge13 milyon euro bayilmamiza sebep olan bir scout sefi var ya o bulacak.
Koş koca senelik 1mlyar lira ciro yapan turkiyenin en çok kazanan futbol kulübünün ekibi bu kadar leş olamaz ya olmamalı.

hocayı eleştirmemek için garibanj etkisiz adamları eleştiriyorsunuz artık

o ekibi kuran da terim bu arada

ayrıca kulüpte terimden habersiz başkan bile tuvalate gidemiyor gariban bir scout mu yapıyor transferleri

Hocaya hata yaptığını söyleyecek hem yanında yardımcı hem takımda oyuncu yok
Herkes memur kafası ver parayı gideyim

terim karakterinde ülkedeki çeşitli sektörlerideki adamları düşün

yanında kendisine hata yaptığını söyleyecek birini tutar mı

gazeteciler korkudan eleştiri yapamıyor yardımcısı nasıl hatasını söyleyecek biri olsun

Dün sıkı Galatasaraylı tenis arkadaşımla sohbet ettik kortta. Kombinesi var, oğluyla birlikte her maça gider. Çok öfkeli; Neymiş? bu transferleri her kim yaptıysa kulüpten ilişiği kesilsinmiş!..

Yahu dedim, Başkanın kadroyla ve transferlerle pek bir ilgisi yok; transfer işlerine aklı yettiğince Abdürrahim Albayrak bakıyor ki onun için Allah 1, Fatih Terim 2...FT den onay almadan herhangi bir transfer yapmayı aklından bile geçirmeyeceğini bilmiyor musun?..Afalladı, kem küm etti; FT e toz kondurmayanlardandır...

Yapılan transferler tam isabet olsa ve takım coşsa, ''FT şöyle futbol üstadıdır, oyuncudan verim almayı, yıldızları yönetmeyi böyle bilir vs vs''...Takım kötü gidince; ezbere ''FFP, yönetim istediği oyuncuları almadı vs vs''...Çocukça bulduğum bir döngü...Ki çok isteyip de FFP ve kulübünün yüksek fiyat çekmesiyle alınamadığı için hayıflandığı futbolcu da Tetteh diye ağır kazmanın biri idi yani...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[/QUOTE]
Hoca??
Ekli dosyayı görüntüle 67182
Ekli dosyayı görüntüle 67183
Ekli dosyayı görüntüle 67184
AD9B4F36BE5C23229E7FFAB65255AB0EED2CA659

Makas acildi deyip mazeret uyduranlara gelsin bu tablo..

Dün sıkı Galatasaraylı tenis arkadaşımla sohbet ettik kortta. Kombinesi var, oğluyla birlikte her maça gider. Çok öfkeli; Neymiş? bu transferleri her kim yaptıysa kulüpten ilişiği kesilsinmiş!..

Yahu dedim, Başkanın kadroyla ve transferlerle pek bir ilgisi yok; transfer işlerine aklı yettiğince Abdürrahim Albayrak bakıyor ki onun için Allah 1, Fatih Terim 2...FT den onay almadan herhangi bir transfer yapmayı aklından bile geçirmeyeceğini bilmiyor musun?..Afalladı, kem küm etti; FT e toz kondurmayanlardandır...

Yapılan transferler tam isabet olsa ve takım coşsa, ''FT şöyle futbol üstadıdır, oyuncudan verim almayı, yıldızları yönetmeyi böyle bilir vs vs''...Takım kötü gidince; ezbere ''FFP, yönetim istediği oyuncuları almadı vs vs''...Çocukça bulduğum bir döngü...Ki çok isteyip de FFP ve kulübünün yüksek fiyat çekmesiyle alınamadığı için hayıflandığı futbolcu da Tetteh diye ağır kazmanın biri idi yani...

@İsmail Enver

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Makas acildi deyip mazeret uyduranlara gelsin bu tablo..
[/QUOTE]

Rakipler bizden iyi olabilir. Ama bu bir tane bile sut cekemezsin anlamini gelmez. O 3 atar, sende bir tane atarsin bari. Ama tek kale mac oynuyoruz rakiplerle. Hadi psg'yi gectim. Arena'da Alanya tek kale mac yapti bize.

Adam makas diyor, ocak diyor, oyuncu kovuyor. Bir sekilde hakli cikariyor kendini. Pes artik. Ben futbol dunyasinda boyle bir yan cizme ve piskinlik gormedim. Aziz'le yarisir hale geldi bu konuda.

50 yaşındayım; son yıllarda ilgim nispeten azalmış olsa da aklım yetmeye başladığından beri Türk Futbolunun sıkı takipçisiyimdir...

Fatih Terim için ideal ''Kulüp transfer hiyerarşisi'' nin nasıl olması gerektiğini halen de çözemedim!. Kendisi çoğunlukla net tavır koymaz (Belki kamuoyuna yansıtmaz?); yönetimin karışmasından hoşlanmaz; scout ekibini zaten kendisi oluşturmuş; keza kalabalık teknik heyeti de öyle. FT in olduğu yerde Sportif Direktör, haşa!..

Yüzyüze gelme imkanım olsa bunu kendisine bizzat sormak isterdim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt