Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 359 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tur atlayamazsak sen elestireceksin yani?
Çok sığ düşünüyorsun!..Tuzla' ya elensek de, bu sezon erkenden zirve yarışından kopsak da, hatta oluşacak muhtemel kadro zaafiyeti ile önümüzdeki 3-5 sezonu kaybetsek bile ne önemi var? 8/9-8/10 şampiyonluk yaşatmış bir fenomenden bahsediyoruz!..Bunadığı en sağlam raporlarla tescillenmiş dahi olsa Terim ile devam; onun JB leri sağolsun!..

Hadi, hemen şimdi tevbe istiğfar eylemen gerekiyor!..

nzonzi
seri
babel
marcao
feghouli

komedi dans üçlüsünü(bel+nag+mar) saymıyorum zaten

bu heriflerin hepsinin birden düşüş göstermesini masaya yatıralım

ELP3tAKXkAAU71q

ELarDkOXUAI00gB

Terim bugune kadar hic istifa etmedi. Kovulmayi seviyor adam. Tribunler istifa diye bagirmadikca kume dusurse genede istifa etmez. Tribunlerde zaten kendisinin arka bahcesi. Yani istifa edip gidecegini beklemeyelim. Yonetim sezon sonu kovarsa kovar. Kovamazsa yonetimi kovacaklar zaten.

Adam surekli ocak diyor, temmuz diyor, transfer diyor. Istifa etmeyi falan dusunmuyor. Kendinde hata gormuyor. Kendi aldirdigi oyunculara saydirip duruyor. Yonetime ustu kapali saydiriyor. Hatta taraftara saydiriyor bunlar seyirci diye. Istedigi taraftar profili sucukcu biatci tayfa.

FT hazir sever. Oyuncu yetistirmeyi falan bilmez. Ekipleri de yetenekten falan anlamaz. Devre arasi 1-2 milyona alabilecegi vedat yerine Cakne devesine 13 milyon verdirir. Elde patlar. Sonra sezon sonunda Vedat parladi. Gidin 5-6 verip getirin onu bana der. Bu adam futboldan anlamiyor derken bunu diyoruz iste. Galatasaray'dan fazla bbg evi, survivor gibi proglamlarla ilgilenen bir adamdan bahsediyoruz. Avrupa'-da 10 tane kalburustu oyuncu say desen sayamaz, emin ol. Ne uzucu bir durum, milyonlar bu adama tapiyor hala.

Crivelli gibi santrafor bulamayacak kadar beceriksiz bir transfer ekibi olan hoca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt