Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 360 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FT hazir sever. Oyuncu yetistirmeyi falan bilmez. Ekipleri de yetenekten falan anlamaz. Devre arasi 1-2 milyona alabilecegi vedat yerine Cakne devesine 13 milyon verdirir. Elde patlar. Sonra sezon sonunda Vedat parladi. Gidin 5-6 verip getirin onu bana der. Bu adam futboldan anlamiyor derken bunu diyoruz iste. Galatasaray'dan fazla bbg evi, survivor gibi proglamlarla ilgilenen bir adamdan bahsediyoruz. Avrupa'-da 10 tane kalburustu oyuncu say desen sayamaz, emin ol. Ne uzucu bir durum, milyonlar bu adama tapiyor hala.
Yetiştirmeye gerek yoktu ki muriqi diye aglayacagina hazır Fransa liginde kendini belli eden bu arkadaşı bulup getirebilirlerdi. Hocanın bulmasına gerekte yok görevi değil parayla çalışıp sunu bunu bulduk diye hava atan bir herif var ya ona bu laflarim. Gencler dünya kupasında gozunun önünde şov yapan oyuncuyu bulup a bunun bonservisi de bir açık var diye atlatıp sonra sportinge13 milyon euro bayilmamiza sebep olan bir scout sefi var ya o bulacak.
Koş koca senelik 1mlyar lira ciro yapan turkiyenin en çok kazanan futbol kulübünün ekibi bu kadar leş olamaz ya olmamalı.

Son düzenleme:
Tudor dönemi oyuncu kötü oynayınca: Oyuncuya değil oynatana bak.. Terim gelsin bak nasıl oynuyorlar.

Terim dönemi oyuncu kötü oynayınca: Alayı ruhsuz.. Hocam neşteri vurdu. Devre arası bomba gibi oyuncular gelecek.

Yemin ediyorum bu biat kültüründen bıktım. Sırf bu yüzden Terim prangasından kurtulmak istiyorum. Ülke yönetiminde bundan şikayet eden pek çok kişi Terim biatı yapıyor.. Demek ki sizde biatçısınız sadece isimler farklı.

Tudor dönemi oyuncu kötü oynayınca: Oyuncuya değil oynatana bak.. Terim gelsin bak nasıl oynuyorlar.

Terim dönemi oyuncu kötü oynayınca: Alayı ruhsuz.. Hocam neşteri vurdu. Devre arası bomba gibi oyuncular gelecek.

Yemin ediyorum bu biat kültüründen bıktım. Sırf bu yüzden Terim prangasından kurtulmak istiyorum. Ülke yönetiminde bundan şikayet eden pek çok kişi Terim biatı yapıyor.. Demek ki sizde biatçısınız sadece isimler farklı.
hallahalla tudoru oyuncular sabote ediyor muslera kovdurmak için elinden geleni yapırıyor eleştirileride bu anlattığın şeye cok benziyor. ülkede biatçı kadar iki yüzlüde çok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt