Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ah be hocam gomisi gonderdikten sonra "herkes sakin olsun tum sorumluluk benim surpriz isler olacak" diyordun neoldu da olmadi... yarin mactan sonra acikla bizde bilelim

Aysalcılar hiç laga luga yapmasın lütfen. Bu mali durumun en büyük sorumlusu eski başkanların hemen hemen tümü sayılır. Özelikle en ön sıralarda Aysal gelir.

onyekuru ben 9 numarayım falan dedi ama sol kenarda oynamaya devam etmeli.zaten her maç gol atabilecek bir kanat forvet kendisi.sinan 1.forvet olmalı şuan.evet fatih hocaya yazık edildi ama forvet özellgi olan sinan ve onyekuru gibi futbolcular var.şanslıyız herşeye ragmen.ali yavuz şu an tek beklentim hocadan.

Aysalcılar hiç laga luga yapmasın lütfen. Bu mali durumun en büyük sorumlusu eski başkanların hemen hemen tümü sayılır. Özelikle en ön sıralarda Aysal gelir.
aysal'a kurban olun siz!!!

bugünkü mali sorunun tek bir sorumlusu var o da "3 dünya yildizi getireceğim yeaa" diyip Ümit Davala ve yüzlerce rumen çöp dolduran özhan canaydin'dir

Yahu istifa etse tepe taklak gideriz.
Bence bu surecte hoca da hatali ama yapacak birsey yok. Ocak ayina kadar idare edecegiz.
Yalniz saka gibi. Once sol bek yoktu, onu bulduk 8 numara yoktu simdi de 8 numara var ama forvet yok

Sözünü geçiremedin şu vasıfsız yönetime ne deyim ben sana hocam yazık düşmanımız bile böyle duygularımız ile oyunayamazdi

aysal'a kurban olun siz!!!

bugünkü mali sorunun tek bir sorumlusu var o da "3 dünya yildizi getireceğim yeaa" diyip Ümit Davala ve yüzlerce rumen çöp dolduran özhan canaydin'dir
Onlarda suçlu ama tek oraya ihaleyi yazmak haksızlığın daniskası olur.

Bırakın bu işleri. Son 20 yılda tüm yöneticiler büyük oranda bitirdi mali anlamda kulübü yanlış yöneterek.

Hiç boşuna terimi aklamaya çalışmayın.
Terim'in izni ve bilgisi olmadan yönetim hiç bir iş yapamaz.
Bugün forvetimiz yoksa sorumlusu terimdir.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Hocam yarın yine camiayı derler toplar kenetler birleştirir. Galatasaray için herşeyi sineye çeker. Hayallerin çok büyük hocam inşallah senin kadar büyük hayali olan insanlarla da çalışacaksın. Allah başımızdan eksik etmesin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt