Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam Gomis'i gönderip forvet almayın mı dedi hahaha saçma mısınız mg. Gomis'in gitmesi doğruydu da transfer yapılmaması anormal bir mallık, izahı yok olayın. Hoca yarın bence yönetimi eleştirmez ama içten kafayı yemiştir çoktan. Adam Gomis gitmese de 2 forvet istiyorum demişti, Gomis gitti üstüne forvet alınmadı hiç: )) Tek forvetimiz var Eren o da paso sakatlanıyor, yetersiz olmasını geçtim.

4-6-0 ile rakiplerini pres manyağı yapacağına inancım tam , yalnız artık feghouliyi mundar etme lüksün yok hocam

belhanda-onyekuru-garry
----emre-------diaye----
---------fernando-------

feghouli öndeki 5liden birinin yerine girebilir , acayip pres yapacağız içerde dışarda

2 forvet uğruna eksik olan stoperi bile feda edebilirim diyen adama bir tane forvet alamadıniz.

Denayer gitti stoper de gelmedi, Maicon'un evrakları yetişse Serdar - Ahmet ile maçlara çıkar Serdar sakatlanir Donk - Ahmet ile yarım sezonu götürür ligde dördüncü CL'de sonuncu olurduk, Allah korumuş.

ft'yi feguli konusunda eleştiriyorum

ancak şu ortamda istifa ederse de etmeyip başarısız olursa da birşey söylenemez kendisine..

Hocanında sucu var arkadaşım cıkıp bu heriflere güvenip ben kefilim transfer olucak demıceksın taraftara almıyorlar desen biz zorla baştan aldırtırdık şimdi oyna bakalım erenle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt