Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen git milletin anasına bacısına söv bu muhabbetler seni aşar hacı.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sen o işi kendin hal ediyorsun zaten kendi kendine. Bana bu durumu bırakmıyorsun saolasın.

Uzak duralım birbirimizden yoksa bu sefer ben üstleneceğim bu konuda ciddiden. Umrumda da olmaz pek ama senin belki hoşuna gider, bilemem artık.

Engele beni gitsin.

Boş yapma hacı işine bak.
Sen o işi kendin hal ediyorsun zaten kendi kendine. Bana bu durumu bırakmıyorsun saolasın.

Uzak duralım birbirimizden yoksa bu sefer ben üstleneceğim bu konuda ciddiden. Umrumda da olmaz pek ama senin belki hoşuna gider, bilemem artık.

Engele beni gitsin.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetimin bu kadar beceriksiz olacagini tahmin etmemesi hataydi. Onun disinda hatasi yok. Gomis kalsa da gitse de forvet istediler, almadilar.

Galatasarayi kendi menfaati icin kullanan ihtiyar pisligin saksakcilar, veya Tudoru savunmak icin Terime laf sokan tuhaf tipler bu durumu Terime laf sokmak icin bir firsat olarak degerlendirseler de biz Fatih hocaya inanmaya devam edecegiz.

Fatih Terim (20 Ağustos): "İlk günden beri santrfor transferinde ısrar ediyorum."

Fatih Terim (27 Ağustos): "Stoper hattını Serdar, Ahmet, Maicon ve Donk şeklinde oluşturabiliriz ama santrforu mutlaka istiyorum."

ah canım hocam ah

Hocam ana avrat küfür etse hakkı

Sezon başı santrafor rotasyonu

⇉2018/19 Eren
⇉2017/18 Eren, Gomis
⇉2016/17 Eren, Podolski
⇉2015/16 Burak, Podolski, Umut ⇉2014/15 Burak, Pandev, Bulut
⇉2013/14 Burak, Drogba, Umut
⇉2012/13 Umut, Elmander, Burak, Sercan

⇉2011/12 Baros, Sercan, Elmander

Fatih Terim (20 Ağustos): "İlk günden beri santrfor transferinde ısrar ediyorum."

Fatih Terim (27 Ağustos): "Stoper hattını Serdar, Ahmet, Maicon ve Donk şeklinde oluşturabiliriz ama santrforu mutlaka istiyorum."

ah canım hocam ah
Aslında Stoper de lazım...
Birisi sakatlansa Ahmet mı oynayacak yani ?!

Hoca demiştir, stoperi feda ederim Santrafor transfer uğruna :///

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt