Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 622 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dur şimdi GALATASARAY taraftarı olduğunu sanan Terimsporlu taklidi yapacağım. Tüm suç hakemde, UEFA da, kalecide, orta sahada, beklerde, forvette, taraftara, rakip takımda, seneye hocamız orta sahayı da komple değiştirdi mi bu iş tamam, haaa olmazsa kaleciyi de degistiririz o zaman tamam, haa olmadı sırada başkan var bak o zaman hocamız ucuracak takımı...

Bak simdi terim düsmani gs li taklidi yapacam.

Yav kardesim biz koskaca bayerniz lan bu liverpool kim defans yapiyoz .
Getirin ordan stutgart lewandowski sov yapacak.

Yaziklar olsun ,ne bicim futbol bu schalkeden 2 gol yiyor zar zor bala mac aliyor bu guardiola rezil etti bizi .biz cityiz city.

Ulan kardesim attigimiz goller duran toptan kendi evimizde boyle mi oynanir juveye ,sansimiz varsa elek etmezler insallah italyada.
Sana yazma yasagi getiriyorum

Benden icazet almadan yazdigini gormeyeyim

Dur şimdi GALATASARAY taraftarı olduğunu sanan Terimsporlu taklidi yapacağım. Tüm suç hakemde, UEFA da, kalecide, orta sahada, beklerde, forvette, taraftara, rakip takımda, seneye hocamız orta sahayı da komple değiştirdi mi bu iş tamam, haaa olmazsa kaleciyi de degistiririz o zaman tamam, haa olmadı sırada başkan var bak o zaman hocamız ucuracak takımı...

turgay demir senmisin?

Fatih terimi körü körüne savunan yok.
sadece kisitli imkanlarla ,kisitli oyuncularla,puanlari calinan bir adama ,galatasarayin elde ettiği en büyük basarilara imzasini atan bir adama,guardiolanin 2 sene yardimciligini yapmis önder ozen taklidi yapan terim düsmanlarina,elestirmekten daha cok acimasizca gömmeye çalisanlara ne desek ki size rijkaard mustehak ...

Eski hali olsa önde baskıyla başlatır, Benfica'yı boğma planıyla sahaya çıkardı. Bir sürü de pozisyon bulurduk. Maç sonucu 5-1 olurdu ama muhtemelen.

Oyunu geriden kurma işinden de vazgeçtik bu maç, ki doğrusu da buydu. Duran toplarda da fiziksel üstünlüğümüzü kullanma planımız vardı, kaleye uzak mesafelerden olsa bile. Belhanda kötü kullanınca oradan iş çıkmadı. Nagatomo ve Onyekuru kötü oynadı, Diagne etkisizdi onların dışında herkes görevini yaptı ama ekstra iş yapan olmayınca Benfica'ya gücümüz yetmedi.

Hoca doğrusunu yaptı Porto deplasmanında da iyi oynamıştık ama kaybettik. Orada gol de kaçırmıştık baya. Bütçelere vs baktığında çok anormal bir sonuç değil ki hakem düzgün bir yönetim gösterseydi sonuç çok farklı da olabilirdi. Tabii oyuncu değişiklikleri noktasında neden bu kadar beklediğini anlamadım.

:asd:

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gülünecek bir durum yok ortada... Klasik Türk muhalifliği yapmanın da manası yok. Doğruya doğru, yanlışa yanlış demeyi öğrenin.

Dünkü maçta yapabileceğimiz en iyi şeyi yaptık. Tabi hücum olarak eksiklerimiz ve hatalarımız var ama her 2 maçta da defansif anlamda rakiple iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Bu oyunu ve ciddiyeti ligde de sürdürsek bizimle yarışacak bir takım göremiyorum. Ayrıca takım yeni kuruluyor; eksikleri görüp tü kaka demek yerine destek olmak daha faydalı olur. Eğer takımın iyiliğini düşünüyorsanız tabi.

Gülünecek bir durum yok ortada... Klasik Türk muhalifliği yapmanın da manası yok. Doğruya doğru, yanlışa yanlış demeyi öğrenin.

Dünkü maçta yapabileceğimiz en iyi şeyi yaptık. Tabi hücum olarak eksiklerimiz ve hatalarımız var ama her 2 maçta da defansif anlamda rakiple iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Bu oyunu ve ciddiyeti ligde de sürdürsek bizimle yarışacak bir takım göremiyorum. Ayrıca takım yeni kuruluyor; eksikleri görüp tü kaka demek yerine destek olmak daha faydalı olur. Eğer takımın iyiliğini düşünüyorsanız tabi.
Ağabey öncelikle sevgiler, saygılar :hat:
Haters gonna hate deyip geçmek lazım alıntı yaptığın vatandaş gibiler için, harbiden senin yazıp yorulmana değmez.

:asd:

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence oyuncu degisikleri acayip berbat bu sezon. Ezbere ve baya gec degisikler yapiyor.

Bazilari burda hoca napsin, kadro kötü diye koruyor FT yi. Siz hic 2. Bundesliga falan macina baktinizmi? Orda bile adamlar 5-10 milyon arasi net bütceyle organize ataklar ve hizli saldirmayi beceriyor. Bizimkiler ücken kurup paslasmayi, bosa kacmayi falan hic beceremiyor. Nerdeyse hepsi statik geziniyor. Bir arada sirada beklerimiz kosulari yapiyor ve Feghouli veya Belhanda onlara topu atiyor ve bu sözde bizim organize atakin versiyonu olur.

Mesela dün Henry bizim ceza sahasina yakin topu aldi ve 3 kisiden pres yiyor, ve hic kimsede götünü kaldirip adama yaklasip pas almayi düsünmüyor.

Yani bizim takim 2. Bundesliga seviyesinde bilemi degil?

açıkçası 0-0'lık sonuç beni tatmin etti. İtin, köpeğin diline düşürecek bir sonuç gelmedi en azından. Rakip bizden güçlü bir takım. Ha, bizi yenmek zorunda olsalardı yenerlerdi. Bunu da göz ardı etmeyelim.

süperliginin en güçlü takımı elinde bulunuyor. Şampiyonluk gelmezse mazereti olmaz hocanın. Tek beklentimiz Şampiyonluğu saçma sapan işlerle elinden kaçırmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt