Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 819 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı skibbe'nin Şampiyonlar ligi ön elemesinde Steau'ya karşı Sami Yen'de 5 stoperle maça başlayıp kaybettiğini de hatırlatalım madem mevzu Avrupa. Uefa'da iyi iş yaptığımızı kabul ederken şampiyonlar ligine gidemediğimiz gerçeğini atlamak olmaz.

O takım benim için de özeldi yalnız güzel top oynuyorduk hücumda. Lakin orta sahada topal-barış defansta servet hakan balta vs vardı dolayısıyla lincoln-arda-kewell-baros dörtlüsüyle arkasındaki takım arasında ciddi kalite oluşuyordu. Psikolojik olarak da zayıf bir takımdı, bir fener maçıyla sallandık, ligin ikinci devresi de 1-2 kötü maçtan sonra işimiz bitti.
fener bizim psikolojimizi mi bozdu diyorsun?

Hocam, taktik anlaminda nacizane cok dengesiz bir oyun oynuyoruz. Bu hafta yıldızları oynayan takim bir hafta sonra kume dusme adayi gibu oynuyor. Bu konuda biraz rahatsizim.

Lakin boyle pislik bir ortamda ve boyle pislik icinde yuzen rakiplerin oldugu bir yerde takimimizda senin gibi birinin olmasi dosta güven dusmana korku saliyor. Takimin oyunu disinda bircok seyle ilgilenmek durumunda kaliyorsun. Buna rakip takimlarin baskanlarida dahil. Artik nasil bir kompleks varsa.

Iyiki varsin hocam. Oyun felsefe ve standardini yakalamamiz umidiyle. Artik bende takimimizin ligds barca liverpool gibi bir standardda oynamasini istiyorum. Maçtan once takimimiz her halukarda asilip kazanmaya oynayacak demek istiyorum.

Aynı Skibbe'nin Şampiyonlar ligi ön elemesinde Steau'ya karşı Sami Yen'de 5 stoperle maça başlayıp kaybettiğini de hatırlatalım madem mevzu Avrupa. Uefa'da iyi iş yaptığımızı kabul ederken şampiyonlar ligine gidemediğimiz gerçeğini atlamak olmaz.

O takım benim için de özeldi yalnız güzel top oynuyorduk hücumda. Lakin orta sahada topal-barış defansta servet hakan balta vs vardı dolayısıyla lincoln-arda-kewell-baros dörtlüsüyle arkasındaki takım arasında ciddi kalite farkı oluşuyordu. Psikolojik olarak da zayıf bir takımdı, bir fener maçıyla sallandık, ligin ikinci devresi de 1-2 kötü maçtan sonra işimiz bitti.

Kalite olarak manyak, fizik olarak ise bir sezonu götüremeyecek kadar zayif bir takimdi.

Bakalim bu sezon genc oyunculardan hangisini bize kazandiracak

Gecen sezon Ozan’i kazandirdi,bu sezon sanki mustafa kapi olacak gibi

Mustafa kapı için biraz erken.

Gençlerden hiç biri takıma giremez bu sene bence.

Seneye Atalay.... Mustafa kapı.... Ali Yavuz üçlüsünü A takımda olabilir.

Dark Filmi beni baya etkisi altinda birakti.

Fenerlilerin hocayi boklamalarina hastayim, yine Koc meselesi, ve sadece ibrahim seten kabullenmis, heriflerin Terim´in altinda ezildiklerini. Fenerlilere sorsan hoca capsiz, ama fanatik bir fenerli dark filmi misali gecmise gidebilse, 1953´ün adanasina dönüp, muhtemelen hocayi dogudktan sonra ebesinin yaninda bogdurup, tarihin akisini degistirmek isterdi.

Düsünsenize paralel bir evrende: metris ceza evinden tahliye edilen Aziz Yildirim, 2011/2012 sampiyonluk kupasini Sükrü Saracoglunda havaya kaldiriyor. En büyük Fenerbahce´li yukarida diyerek Mustafa Kemal Atatürk´ü isaret eden Aziz Yildirim´in sol gözünden yaslar damliyor...

D_H6ItWXoAA-M4u

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt