Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 817 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

"Bize hem Ocak'ta hem Temmuz'da müsade etsinler. Buradan onlar benim ne demek istediğimi anlıyorlar"

Yangın tayfa: "Anlayamadı"

Video efsane olmuş bu arada.
Kanka transfer mevzularındaki asıl tepki yönetime yalnız hocaya değil. Devre arası süreci özellikle hatalarla geçti ve santrafor mevkisinde hemen değişime ihtiyaç duyuldu.

Kanka transfer mevzularındaki asıl tepki yönetime yalnız hocaya değil. Devre arası süreci özellikle hatalarla geçti ve santrafor mevkisinde hemen değişime ihtiyaç duyuldu.
Çoğunlukla gıcıklığına yazıyorum zaten hocu :D
Yoksa hocanın kendisi de isyan etmişti transfer durumuna.

Hocaya tek yakıştıramadığım olay "6 ay santrforsuz oynadık" söylemi. Eren'in bir saygısızlığı, terbiyesizliği olmadı yine Terim'in söylediklerini baz alırsak. Şampiyonlukta da baya katkısı da var.
Böyle bir şeyi taraftarlar söyleyebilir ama hocaya yakışmaz.

Çoğunlukla gıcıklığına yazıyorum zaten hocu :D
Yoksa hocanın kendisi de isyan etmişti transfer durumuna.

Hocaya tek yakıştıramadığım olay "6 ay santrforsuz oynadık" söylemi. Eren'in bir saygısızlığı, terbiyesizliği olmadı yine Terim'in söylediklerini baz alırsak. Şampiyonlukta da baya katkısı da var.
Böyle bir şeyi taraftarlar söyleyebilir ama hocaya yakışmaz.
O mevzuyu cidden hiç anlamadım, Erenin karakteri sanırım alıngan değil ama çok da tembel, alıngan olmadığından da tembelliklerinin yüzüne vurulması vs. onu rahatsız etmiyor ama o zaman da Eren gibi örnek profesyonel olmadığı düşünülen bir adamın aylarca alt yapı oyuncularıyla takılmasına izin verilmesi de hataydı bence.

Hoca Eren için seviyorum da dedi ama kutlamalara çağrılmaması garip bu durumda, hayır Garry niye çağrıldı o zaman?

Ben aslında Terim'den çok hocayla beraber aldığımız pozisyonun bizim için iyi olduğunu savunuyorum. Ki bunu destekleyecek done olarak alınan 10-20 tane kupayı gösterebiliriz başlangıç olarak. Yönetim hocayla uyumlu çalıştığı zaman taraftar desteğiyle de birlikte Voltran'ı oluşturuyoruz resmen.

Arada başka düşüncede olanlar var tabii, olması da gerekli zira Galatasaray kültürü bunu gerektirir.

iyi de Ahmet yönetimi de savunuyor knk.

Hocayı kızdırdıklarında baya sallamıştım. Albayrak'ın açıklamaları vs zaten falsoydu. İbra olayında savundum çünkü liselilerin yaptıkları tamamen ayak oyunuydu. Onun dışında savunduğum bir post vs varsa göster kardeş, hatırlamıyorum. Genel olarak tarzlarını beğeniyorum yalnız onu söyleyebilirim, çok detayını bilmesem de ekonomik olarak da iyi gözüküyoruz. Sportif başarı geldi bir şekilde. Transferi de kıvıracaklarına inanıyorum ben bu dönem. En azından ismi geçenler-gelenler bir plan doğrultusunda hareket edildiğini gösteriyor. Zaten şu anda yönetimin istifa etmesinin Galatasaray için daha iyi olacağını söyleyen birisi bana göre ya art niyetlidir ya da analiz yeteneğinden yoksundur.

Ben mantıksız ve dayanaksız eleştirilere karşıyım. Yoksa Keramettin admir ekonomik yönden yaptıkları makyajları veya stratejik hataları eleştiriyor örneğin okuyup öğreniyorum. Başka isimler de var bu şekilde. Ancak bilgisiz-verisiz-yalan yanlış kime sallanırsa sallansın otomatik olarak düzeltme ihtiyacı hissediyorum. Genel olarak mantık hatalarına takıntılıyım yani konu önemsiz.

Son düzenleme:
Bu sezon alternatifleri epey arttigi icin maclardan once cikardigi kadrolarla elestiri alacaktir. Gecen sezon alternatif yoktu, cikardigi kadro tek secenek gibi oluyordu. Fazla elestiri olmuyordu. Bu sezon neden o 11 de yok, bu var elestirilerine maruz kalacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt